SsangYong Rexton W 2.0 Diesel 155KM AT5 4WD

 

Koreańska marka nie szczyci się wielką popularnością w Polsce, więc potężny SUV tej marki nieczęsto gości na naszych ulicach. Chcąc przybliżyć Wam odświeżonego Rextona W, nasza redakcja zdecydowała się na test tego olbrzyma.

 

Czytaj więcej...

SsangYong Tivoli 1,6i 128 KM 2WD Sapphire

 

W bardzo ostatnimi czasy popularnym segmencie SUV pojawił się właśnie nowy gracz. Jest przestronny, komfortowy, a przede wszystkim najtańszy wśród bezpośrednich konkurentów. SsangYong Tivoli, bo o nim mowa, jest najmniejszym modelem tej południowokoreańskiej marki.

 

Czytaj więcej...

SsangYong Rodius 2,0D 155KM Sapphire A/T 4WD

 

Rzadko spotykane auto na ulicy nazwiemy okazem. Zazwyczaj takie miano zyskują samochody, które są albo bardzo stare, ale za to utrzymane w nieziemsko dobrym stanie, albo samochody bardzo nowe, budzące podziw i pozostawiające za sobą bardzo nisko opuszczone szczęki u przechodniów i kierowców. Takiego przydomku nie otrzyma raczej samochód, który nie pozostanie w naszej pamięci na długo. No chyba, że robimy konkurs na wybitnie brzydkie auto. Ale to też tylko na chwilę. Z pewnością okazem nie jest SsangYong, który od początku budził kontrowersje swoim wyglądem. Identycznie jest teraz. Jaki model? Zapraszam dalej.

 

Czytaj więcej...

Ssangyong Actyon Sports 2,0D 155KM Sapphire


Koreański Ssangyong nigdy nie miał w łatwego życia. Jego długa historia (rok powstania: 1954) obfituje we wzloty i upadki, mniej lub bardziej udane alianse, a nawet otarcia się o bankructwo. Z jednej strony możemy w niej znaleźć produkowanie terenowych Jeep'ów na zlecenie US Army czy modeli w dużej mierze opartych na konstrukcjach firmy Mercedes-Benz i podzespołach pochodzących z zachodnioeuropejskich firm. Z drugiej - nietrafioną współpracę z upadającym Daewoo, regularne bitwy pracowników fabryki z policją oraz zakończoną sądową ochroną przed wierzycielami kooperację z chińskim koncernem motoryzacyjnym Shanghai. Od 2009 roku marka należy do indyjskiej spółki Mahindra.

Czytaj więcej...

SsangYong Korando d20T 175KM AWD Quartz


Po kilku latach przerwy koreańska firma SsangYong powraca na rynek europejski. Tym razem z naprawdę dobrym jakościowo i ładnym stylistycznie modelem Korando. Czy model ten odniesie sukces? Czas pokaże, choć osobiście zachęcam wszystkich do bliższego poznania tego auta.

Czytaj więcej...

SsangYong Rodius 270xdi 165KM Premium

 

Witam serdecznie czytelników serwisu "Auto Testy". Nazywam się SsangYong Rodius i będę próbować zainteresować Państwa moją skromną osobą. Zapraszam więc, wszystkich do krótkiej przygody ze mną.

Czytaj więcej...

SsangYong Actyon 200xdi 140KM Elite


Firma SsangYong wprowadza na polski rynek coraz większą ofertę swoich aut. Od pewnego czasu najmniejszym autem w ofercie koreańskiej firmy jest Actyon i właśnie ten model niedawno trafił do mojej redakcji.

Czytaj więcej...

SsangYong Kyron 200xdi 141KM Elite



Pewnego lutowego poniedziałku udałem się do głównej siedziby SsangYonga w celu odebrania kluczyków do naszej nowej testówki którym jest Kyron.

Czytaj więcej...

zapowiedzi