Chevrolet Epica 2.5 24V 156KM Automat LT

 

Witam serdecznie wszystkich czytelników "Auto Testy". Chciałbym dzisiaj zainteresować Państwa swoją skromną osobą, ale najpierw się przedstawię. Nazywam się Chevrolet Epica i zapraszam do krótkiej lektury o mnie. Zacznijmy od wyglądu.

Czytaj więcej...

Chevrolet Lacetti 5d 2.0 TCDI 121KM CDX Platinum


W dzisiejszym teście, chciałbym zaprezentować Państwu rodzinnego Chevroleta z bardzo ciekawą, jednostką napędową pod maską. Bohaterem będzie przestronny, pięciodrzwiowy Lacetti, z dwulitrowym silnikiem Common Rail, o mocy 121KM.

Czytaj więcej...

Chevrolet Captiva 2.0D 150KM LT High 7os. (19.01.2008r.)

 Jesteś człowiekiem w średnim wieku i nieźle zarabiasz. Masz żonę i dzieci. Mieszkacie w średniej wielkości domu za miastem, w nowo powstałej dzielnicy willowej dla ludzi Twojego pokroju. Droga prowadząca do tego raju i ostoi spokoju jeszcze nie jest dokończona - szuter, dziury, a zimą zaspy śnieżne. Chcesz więc zamienić swoje wysłużone kombi na nowy samochód.

Czytaj więcej...

Chevrolet Epica 2.0 24V 140KM LT (27.02.2007r.)Za oceanem firma Chevrolet to synonim potężnych silników i sportowych osiągów a przede wszystkim Corvetty. A jak jest w Europie? Firma należąca do General Motors próbuje podbić rynek europejski w danej klasie stosunkowo tanimi samochodami. Przykładem może być prezentowana przez nas Epica, która spełniać ma rolę reprezentacyjnej limuzyny.

Czytaj więcej...

Chevrolet Aveo 4d 1.4 16V 94KM (05.09.2006r.)Małe sedany w naszym kraju przeżywają prawdziwy rozkwit. Dowodem na to są liczne premiery w tym segmencie. Dlatego tym razem pod naszą redakcją zaparkował pomarańczowy Chevrolet Aveo Sedan. Do dyspozycji została udostępniona nam wersja z silnikiem benzynowym o pojemności 1399ccm i mocy 94KM.

Czytaj więcej...

Chevrolet Spark 1.0 66KM Elite

 

Samochody typowo miejskie w naszych realiach zarobkowych często bywają jedynym środkiem lokomocji dla kilkuosobowej rodziny. Dlatego też auta małe muszę być tanie i w miarę możliwości przestronne. Dziś przekonamy się czy takim pojazdem jest Chevrolet Spark, który został mi udostępniony do testu.

Czytaj więcej...

zapowiedzi