Nowy SEAT Ibiza – nowa definicja technologii

 

Odmłodzona Ibiza wnosi SEAT-a na kolejny poziom. Nowe auto hiszpańskiej marki jest przykładem, że miejski samochód może łączyć w sobie funkcjonalność, styl i dynamiczność. Za to ostatnie odpowiadają nowe silniki, zaawansowane zawieszenie i innowacyjne wyposażenie Ibizy.

Czytaj więcej...

SEAT na straży porządku: nowy Leon w szeregach włoskiej policji

 

Włoska Polizia di Stato oraz Carabinieri podpisała właśnie kontrakt z marką SEAT na dostarczenie do swojej floty modeli SEAT Leon 2.0 TDI ze specjalnym wyposażeniem.

Czytaj więcej...

Leon ST CUPRA – maximum osiągów, maximum bezpieczeństwa

 

 

 

 

Jak okiełznać bestię na drodze? Leon ST CUPRA pokazuje, że mając nawet 280 KM pod prawą nogą możemy korzystać z nich do woli, ciesząc się osiągami i pewnością na każdym kilometrze - w pracy lub na wakacjach, na trasie czy w mieście. W ostatnim newsletterze z cyklu Leon ST CUPRA od A do Z przedstawiamy, jak kompleksowe wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu ułatwia „oswojenie” szybkiego samochodu.

Czytaj więcej...

Gwiazdy w Genewie – na scenie Leon ST CUPRA

 

Gdzie gwiazdy świecą tak jasno, że są wręcz namacalne? By je zobaczyć wcale nie trzeba wybierać się na pustynię lub środek oceanu. Na „czerwonym dywanie” Geneva International Motor Show stanie wiele motoryzacyjnych gwiazd. Najgorętsze z nich przyjadą z Hiszpanii.

 

Czytaj więcej...

Nowość - Seat Leon ST Cupra

 

Czy decydując się na rodzinny samochód trzeba rezygnować ze sportowych emocji? SEAT udowadnia, że tak nie jest. Łącząc wydajność i użyteczność w wyjątkowy dla siebie sposób, marka odsłania nowe możliwości w świecie rodzinnych kombi.

 

Czytaj więcej...

Znamy już ceny SEAT-a Leona X-Perience

 

Życie to przygoda, dlatego warto w nim chodzić własnymi ścieżkami. Taka filozofia przyświecała stworzeniu uterenowionej wersji SEAT-a Leona: X-Perience. Znamy już ceny tego wyjątkowego auta.

 

Czytaj więcej...

SEAT Alhambra w nowej wersji Style Plus

 

SEAT Alhambra to przestronny i pełen charakteru minivan dla całej rodziny. Teraz ten samochód dostępny jest w bogato wyposażonej wersji Style Plus, m.in. z elektrycznie otwieranymi drzwiami przesuwnymi oraz klapą bagażnika. Co więcej, pojawi się również z dwoma pakietami do wyboru: Business lub Travel.

 

Czytaj więcej...

To już 5 mln SEAT-ów Ibiza!

 

Seat ma kolejne powody do świętowania. Z linii montażowej w Martorell zjechała 5-milionowa Ibiza, co zbiegło się z 30-leciem modelu!

 

Czytaj więcej...

zapowiedzi