Rusza produkcja nowego Forda Mondeo Vignale

 

Firma Ford Motor Company przedstawiła produkcyjną wersję nowego Forda Mondeo Vignale, czyli pierwszego modelu, który stanowił będzie część ekskluzywnej linii produktów i usług Ford Vignale.

Czytaj więcej...

Nowy Ford Focus RS

 

Firma Ford zaprezentowała dziś nowego Forda Focusa RS - samochód sportowy o wysokich osiągach przeznaczony do użytku na publicznych drogach, wyposażony w innowacyjny napęd na wszystkie koła oraz układ TVC poprawiający stabilność na zakrętach.

 

Czytaj więcej...

Ford GT - powrót legendy

 

Ford zaprezentował nowy model GT - supersamochód o wysokich osiągach, który prezentuje zalety technologii EcoBoost®, a także właściwości aerodynamiczne lekkiej konstrukcji wykonanej z włókna węglowego.

 

Czytaj więcej...

Ford Focus RS - zapowiedź nowego modelu

 

Ford potwierdził, że wprowadzi do sprzedaży Forda Focusa RS - najbardziej sportową odmianę najlepiej sprzedającego się modelu na świecie. Firma ogłosiła również, że po raz pierwszy w historii nowy Ford Focus RS będzie oferowany na głównych rynkach całego świata.

 

Czytaj więcej...

Forda Kuga z najmocniejszym silnikiem Diesel w historii

 

Ford Kuga jest teraz dostępny z licznymi innowacjami, w tym z nowym, najmocniejszym w historii tego modelu silnikiem wysokoprężnym.

 

Czytaj więcej...

Ford Fiesta ponownie numerem 1 w Europie

W zeszłym roku Ford Fiesta ponownie wywalczył pozycję najlepiej sprzedającego się modelu w Europie. W 2013 roku firma Ford dostarczyła europejskim klientom 293 663 egzemplarze tego modelu, dzięki czemu Ford Fiesta już drugi rok z rzędu był najchętniej kupowanym autem segmentu B w Europie. (Pokaż news)

Czytaj więcej...

Mały SUV Forda trafi do Europy w roku 2013

Ford podał niedawno do wiadomości, że w przyszłym roku w Europie pojawi się kompaktowy i oszczędny Ford EcoSport. Tym samym firma rozszerza swą ofertę na rozwijającym się europejskim rynku pojazdów klasy SUV.

Czytaj więcej...

Silnik 1.0 EcoBoost debiutuje w Fordach C-MAX i Grand C-MAX

Od października tego roku Ford of Europe oferował będzie Fordy C-MAX oraz Grand C-MAX z silnikiem benzynowym 1.0 EcoBoost. Połączenie niezwykle udanej jednostki napędowej i wielozadaniowego nadwozia ma zaowocować najlepszą wydajnością paliwową i najniższym poziomem emisji CO2 w tej klasie.

Czytaj więcej...

zapowiedzi