Na to, co niesamowite, warto czekać. Nowy #Nissan #LEAF, już wkrótce.

 

Kolejny rozdział inteligentnej, bezemisyjnej mobilności rozpocznie się już wkrótce. Nissan jest pionierem rynku pojazdów elektrycznych - w 2010 roku wprowadził do sprzedaży pierwszy na świecie produkowany na masową skalę elektryczny model LEAF. Obecnie LEAF jest najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie: łącznie sprzedano 260 000 sztuk, a ich kierowcy na całym świecie przejechali już trzy miliardy kilometrów.

 

Czytaj więcej...

Nowy Nissan NP300 Navara Międzynarodowym Pickupem Roku 2016

 

Nowy Nissan NP300 Navara zdobył zaszczytny tytuł Międzynarodowego Pickupa Roku 2016, nadany mu w trakcie uroczystego wręczenia nagród w Lyonie we Francji.

 

Czytaj więcej...

Nowy Qashqai w rekordowym tempie osiąga poziom 500 000 wyprodukowanych egzemplarzy

 

Nissan ma powodu do dumy - z taśmy produkcyjnej w Sunderland w Wielkiej Brytanii zjechał 500-tysięczny egzemplarz modelu Qashqai drugiej generacji. Osiągnięcie tego wyniku w rekordowo krótkim czasie 21 miesięcy oznacza, że pionierski crossover Nissana przekroczył próg pół miliona egzemplarzy najszybciej spośród samochodów kiedykolwiek produkowanych w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Nowy Nissan NP300 Navara podnosi poprzeczkę stylu i osiągów na rynku pickupów

 

Nowy Nissan NP300 Navara wyznacza nowy standard w segmencie pickupów o ładowności 1 tony, łącząc najlepsze cechy crossoverów Nissana z 80-letnim doświadczeniem firmy w projektowaniu i produkowaniu solidnych pickupów o przemyślanej konstrukcji.

Czytaj więcej...

Zmodernizowany Nissan Juke-R wzbudza emocje - oto Juke-R 2.0

 

W 2011 roku Nissan Juke-R był pierwszym na świecie supersamochodem z nadwoziem crossovera. Innowacyjną koncepcję modelu Juke połączono wówczas z silnikiem i podwoziem legendarnego flagowego samochodu sportowego - Nissana GT-R. Po czterech latach Juke-R doczekał się modernizacji odzwierciedlającej estetykę modelu Juke najnowszej generacji, a także jeszcze mocniejszego silnika i odważniejszej stylizacji. Oto Juke-R 2.0.

Czytaj więcej...

Nissan X-Trail nagrodzony tytułem „Samochodu Roku Playboya 2015" w kategorii „SUV playboya"

 

Najbardziej wszechstronny w gamie Nissana model X-Trail doceniony przez jury plebiscytu „Samochód Roku Playboya" - 22 czerwca na uroczystej gali w ogrodach Pałacu Zamojskich otrzymał tytuł zwycięzcy w kategorii SUV playboya.

Czytaj więcej...

Nowy silnik w gamie Nissana X-Trail

 

Nissan rozszerzył ofertę modelu X-Trail o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia znakomite osiągi przy niskiej emisji CO2 i wyjątkowo małym zużyciu paliwa.

Czytaj więcej...

Nissan Juke NISMO RS z impetem wjeżdża do polskich salonów

 

Nadszedł czas na najbardziej sportowego Nissana Juke w historii tego modelu.

Dzięki lepszym osiągom, bardziej sportowo zestrojonemu zawieszeniu, mocniejszym hamulcom oraz dodatkowemu wyposażeniu, nowy Juke NISMO RS jest jeszcze bardziej ekstremalną i bezkompromisową wersją wielokrotnie nagradzanego kompaktowego crossovera Nissana.

 

Czytaj więcej...

zapowiedzi