Nissan JukeCam: pierwsza na świecie kamera sportowa 360º z funkcją rejestratora jazdy sfilmowała ustanowienie rekordu świata Guinnessa

 

Nissan zaprezentował najnowszą innowację dla kierowców spragnionych przygody. JukeCam to pierwszy na świecie zintegrowany wielofunkcyjny rejestrator jazdy 360º, który w kilka sekund można zmienić w kamerę sportową.

 

 

Czytaj więcej...

Najpopularniejszy SUV na świecie po modernizacji już w Polsce: gama i ceny nowego Nissana X-Trail

 

W Nissanie X‑Trail — najlepiej sprzedającym się samochodzie sportowo-użytkowym na świecie — wprowadzono szereg zmian, dzięki którym oferuje on jeszcze wyższą jakość i poziom dopracowania.

 

Czytaj więcej...

Bestsellerowy crossover w nowej odsłonie: gama i ceny nowego Nissana Qashqai na rynek polski

 

 

 

 

Nissan Qashqai — najlepiej sprzedający się kompaktowy crossover w Europie — przeszedł gruntowną modernizację, podkreślającą jego wyjątkowy charakter. Zmiany dotyczą czterech obszarów i obejmują: uatrakcyjnioną stylistykę nadwozia, wyższą jakość wykończenia wnętrza, jeszcze lepsze właściwości jezdne oraz nowe technologie inteligentnej mobilności Nissana, poprawiające komfort i pewność prowadzenia oraz zwiększające zaufanie do pojazdu.

Czytaj więcej...

Na to, co niesamowite, warto czekać. Nowy #Nissan #LEAF, już wkrótce.

 

Kolejny rozdział inteligentnej, bezemisyjnej mobilności rozpocznie się już wkrótce. Nissan jest pionierem rynku pojazdów elektrycznych - w 2010 roku wprowadził do sprzedaży pierwszy na świecie produkowany na masową skalę elektryczny model LEAF. Obecnie LEAF jest najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie: łącznie sprzedano 260 000 sztuk, a ich kierowcy na całym świecie przejechali już trzy miliardy kilometrów.

 

Czytaj więcej...

Nowy Nissan NP300 Navara Międzynarodowym Pickupem Roku 2016

 

Nowy Nissan NP300 Navara zdobył zaszczytny tytuł Międzynarodowego Pickupa Roku 2016, nadany mu w trakcie uroczystego wręczenia nagród w Lyonie we Francji.

 

Czytaj więcej...

Nowy Qashqai w rekordowym tempie osiąga poziom 500 000 wyprodukowanych egzemplarzy

 

Nissan ma powodu do dumy - z taśmy produkcyjnej w Sunderland w Wielkiej Brytanii zjechał 500-tysięczny egzemplarz modelu Qashqai drugiej generacji. Osiągnięcie tego wyniku w rekordowo krótkim czasie 21 miesięcy oznacza, że pionierski crossover Nissana przekroczył próg pół miliona egzemplarzy najszybciej spośród samochodów kiedykolwiek produkowanych w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Nowy Nissan NP300 Navara podnosi poprzeczkę stylu i osiągów na rynku pickupów

 

Nowy Nissan NP300 Navara wyznacza nowy standard w segmencie pickupów o ładowności 1 tony, łącząc najlepsze cechy crossoverów Nissana z 80-letnim doświadczeniem firmy w projektowaniu i produkowaniu solidnych pickupów o przemyślanej konstrukcji.

Czytaj więcej...

Zmodernizowany Nissan Juke-R wzbudza emocje - oto Juke-R 2.0

 

W 2011 roku Nissan Juke-R był pierwszym na świecie supersamochodem z nadwoziem crossovera. Innowacyjną koncepcję modelu Juke połączono wówczas z silnikiem i podwoziem legendarnego flagowego samochodu sportowego - Nissana GT-R. Po czterech latach Juke-R doczekał się modernizacji odzwierciedlającej estetykę modelu Juke najnowszej generacji, a także jeszcze mocniejszego silnika i odważniejszej stylizacji. Oto Juke-R 2.0.

Czytaj więcej...

zapowiedzi