Citroen C4 Cactus już w polskich salonach

 

Citroen odpowiada na aktualne oczekiwania użytkowników, proponując alternatywne rozwiązanie dla kompaktowych hatchbacków: Citroena C4 CACTUS. W niezwykle konkurencyjnym segmencie C, o nieco skostniałych już kanonach, Citroen C4 CACTUS wyróżnia się unikalnym designem, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Dzięki tej syntezie zrodzonej z idei podporządkowania designu walorom użytkowym, auto oferuje to, co naprawdę ważne dla klientów.
Priorytetowym punktem tej koncepcji była integracja najnowszej generacji układów napędowych i istotna redukcja masy – kwestie kluczowe w poszukiwaniu wydajności zmierzającej do obniżenia poziomu zużycia paliwa przez Citroena C4 CACTUS.
Citroen C4 CACTUS wyróżnia się przez zespół innowacyjnych technologii które proponuje, praktycznych i ułatwiających codzienne użytkowanie samochodu.

 

Czytaj więcej...

Citroen C-Elysee z instalacją gazową za złotówke

 

Od kwietnia 2014 roku w polskiej ofercie CITROËNA pojawi się nowa wersja wprowadzonego w ubiegłym roku C-Elysée. Citroën C-Elysée będzie teraz dostępny w promocyjnej cenie z instalacją LPG za symboliczną złotówkę!

 

Czytaj więcej...

Inauguracja współpracy Rafała Majki z marką Citroën

Przez wiele lat istnienia na rynku, Citroen wspierał sportowców. Wśród nich był m.in. Robert Korzeniowski, uważany za ikonę polskiego sportu. Ponadto był także partnerem Kingi Baranowskiej oraz Tomasza Cichockiego, ludzi charakteryzujących się niezrównaną siłą woli oraz kochających wyzwania i ekstremalne warunki.

Czytaj więcej...

Citroen i linia DS : 3 modele w 2 lata

Wyzwanie podjęte dwa lata temu może się dziś poszczycić oferowanymi na rynku modelami DS3, DS4 i DS5, które osiągnęły sprzedaż na poziomie 200 000 egzemplarzy!

Czytaj więcej...

Odświeżony Citroen Berlingo - polskie ceny

Citroen Polska wprowadza do oferty zmodernizowany model Citroen Berlingo Multispace. Samochód w najtańszej wersji został wyceniony na 57 500 zł. Jest to wersja benzynowa 1.6 VTi 95 Attraction.

Czytaj więcej...

Elektryczny Citroen C-Zero dookoła świata

11 lutego dwaj młodzi inżynierowie wyruszą za kierownicą Citroena C-Zero w pierwszą wyprawę dookoła świata seryjnym samochodem elektrycznym.

Czytaj więcej...

Citroen DS5 w Polsce

Firma Citroen Polska podała do wiadomości ceny, jakie obowiązywać będą na wyczekiwany z zainteresowaniem model DS5. Samochód w najtańszej wersji będzie można kupić od 99 900 zł.

Czytaj więcej...

Sukces Citroena DS3

Citroen DS3 został doceniony już przez 100 000 klientów. Z tej okazji francuska marka postanowiła dalej zadziwiać, proponując DS3 z dachem w kolorze Fuksja i elementami dekoracyjnymi Flower.

Czytaj więcej...

zapowiedzi