Fascynująca estetyka, sportowa elegancja i ekscytujące, dynamiczne osiągi: części BMW M Performance do nowego BMW serii 6 Gran Turismo.

 

Nowe BMW serii 6 Gran Turismo odznacza się elegancją, wysoką wszechstronnością i wyjątkową dynamiką jazdy. Aby podkreślić jego sportowy charakter, części BMW M Performance będą dostępne już od chwili wejścia modelu na rynek w listopadzie 2017 roku. Zindywidualizowane i zainspirowane sportami motorowymi części umożliwiające doposażenie układu napędowego, zawieszenia, stylistyki zewnętrznej i wnętrza dodatkowo zwiększają dynamikę jazdy.

 

Czytaj więcej...

BMW serii 5 we flocie iTaxi

 

BMW Group Polska oraz iTaxi podpisały umowę dotyczącą sprzedaży pięćdziesięciu egzemplarzy BMW serii 5. Kontrakt zakłada dostarczenie wszystkich samochodów do końca 2015 roku. Na ulicach Warszawy można już spotkać pierwsze limuzyny BMW, które jeżdżą w ramach usługi iTaxi Premium.

 

Czytaj więcej...

BMW 3.0 CSL Hommage R

 

Co roku w sierpniu entuzjaści samochodów z całego świata zjeżdżają się na Concours d’Elegance w Pebble Beach, by zanurzyć się w atmosferze fascynacji samochodowymi klejnotami z przeszłości oraz cudami przyszłości, pionierskimi autami studyjnymi. W tym roku BMW Group zaprezentowało coś bardzo wyjątkowego nawet jak na ten Konkurs: premierę BMW 3.0 CSL Hommage R, samochodu stworzonego dla uczczenia 40-lecia obecności BMW w Ameryce Północnej oraz sukcesów wyścigowych modelu BMW 3.0 CSL w roku 1975.

Czytaj więcej...

BMW i3 dostępne już od 1305 zł netto miesięcznie.

 

Klienci, którzy skorzystają z oferty BMW eLeasing Comfort będą mogli cieszyć się jazdą nowym BMW i3 w promocyjnej cenie 1305 zł netto miesięcznie. Niska rata leasingowa, w połączeniu z małymi kosztami utrzymania samochodu elektrycznego sprawiają, że BMW i3 jeszcze nigdy nie było tak osiągalne i przystępne cenowo.

Czytaj więcej...

Jeszcze większy – BMW serii 2 Gran Tourer

 

Po przednionapędowej serii 2 Active Tourer przyszedł czas na jego większą odmianę z tym samym typem napędu – BMW serii 2 Gran Tourer.

Czytaj więcej...

BMW X3, X4, M3 i M4 – odpicuj swoją brykę

 

BMW na targach Essen Motor Show 2014 prezentuje nowe akcesoria i części do montażu pozafabrycznego. BMW M Performance Parts nadadzą wybranym modelom BMW bardziej sportowego i zarazem zadziornego charakteru.

Czytaj więcej...

Nowe BMW X5 M i BMW X6 M

 

Po raz kolejny BMW wyznacza standardy w segmentach wyczynowych aut sportowo-aktywnych SAV oraz sportowo-aktywnych SAC. Udowadnia to nowymi X5 M oraz X6 M.

Czytaj więcej...

Specjalny model BMW M4 DTM Champion Edition

 

Po osiągnięciach Marco Wittmanna oraz BMW w serii DTM (tytuł mistrzowski), dyrektor BMW Motorsport Jens Marquardt zapowiedział, że zdobywca tytułu mistrzowskiego pozostanie w rodzinie BMW na kilka dobrych sezonów.

Czytaj więcej...

zapowiedzi