Alfa Romeo 4C

Aż cztery nagrody otrzymała marka Alfa Romeo dla nowego modelu 4C oraz historycznego 6C 1750 GS szóstej serii z roku 1933 w prestiżowym, datującym się od 1929 roku konkursie samochodów zabytkowych Concorso di Eleganza w Villa d'Este.

Czytaj więcej...

LPG w Mito

W polskich salonach sprzedaży marki zadebiutowała zmodernizowana Alfa Romeo MiTo z nowymi doładowanymi silnikami oraz z fabryczną instalacją LPG.

Czytaj więcej...

Marka Alfa Romeo na podium w ogólnopolskim niezależnym badaniu satysfakcji dealerów samochodowych

Marka Alfa Romeo zajęła wysokie 3. miejsce w klasyfikacji generalnej „V Badania Satysfakcji Dealerów Samochodowych 2011”, przygotowanego przez specjalistów z firmy Ernst & Young oraz Polską Izbę Motoryzacji . Sportowa marka z Mediolanu „wjechała” na podium awansując w rankingu z 7. miejsca zajmowanego w 2010 roku.Marka Fiat zanotowała najwyższy wzrost w stosunku do wyników z zeszłego roku awansując aż o 7 miejsc i zajmując 9. pozycję na 26 badanych marek. Udany debiut w tegorocznym badaniu zaliczyła marka Lancia plasując się finalnie w środku stawki.

Czytaj więcej...

Alfa Giulietta z nową platformą

Alfa Romeo Giulietta prezentuje nową platformę pod nazwą Compact, zaprojektowaną, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów w zakresie przyczepności do drogi, zwrotności i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Alfa MiTo 1.4 Turbo z LPG

Marka Alfa Romeo wprowadziła do sprzedaży na rynku włoskim model MiTo 1.4 Turbo LPG o mocy 120 KM z systemem podwójnego zasilania silnika (LPG oraz benzyna).

Czytaj więcej...

zapowiedzi