Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Czytelnicy niemieckiej edycji prestiżowego pisma „Auto Motor und Sport” uznali ŠKODĘ KAROQ najlepiej zaprojektowanym kompaktowym SUV-em na rynku. Nowy model marki ŠKODA zdobył 28,7% głosów i pokonał tym samym siedemnastu rywali w walce o pożądaną nagrodę „Autonis”.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że ŠKODA KAROQ zdobyła tytuł Najlepszego Nowego Projektu głosami Czytelników "Auto Motor und Sport" – powiedział Christian Strube, Członek Zarządu ŠKODA AUTO ds. Rozwoju Technicznego. „Pełen ekspresji wyrazisty design naszych modeli nie mógł zostać lepiej przyjęty przez naszych Klientów. Trofeum „Autonis” jest nagrodą za naszą wytężoną pracę, ale i motywacją do nadawania naszym samochodom jeszcze bardziej wyrazistego stylu” – dodał Strube.

W siedemnastej edycji plebiscytu „Autonis” 88 samochodów zaprezentowanych na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy walczyło o nagrody w dziesięciu kategoriach. Klasa kompaktowych SUV-ów liczyła aż osiemnastu pretendentów do tytułu. Wygrał w niej kandydat ŠKODY, zdobywając 28,7% z 16 600 głosów.

ŠKODA KAROQ to kolejny ważny i udany krok w ofensywie czeskiej marki w segmencie SUV. Obok imponującego designu, model ten ucieleśnia także inne, charakterystyczne wartości ŠKODY, takie jak ponadprzeciętną przestronność, przydatne rozwiązania „Simply Clever” i nowoczesne systemy wymiany danych. KAROQ jako pierwszy w historii model tej marki będzie mógł zostać wyposażony w cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień.

Źródło: Skoda

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej