Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka wezmą udział w specjalnej serii Rekrut cyklu Runmageddon zaplanowanej na 26 maja. Do pokonania będą miały dystans 6 km i ponad 30 przeszkód.

Kiedy dostałam propozycję, by wziąć udział w tej imprezie, nie wahałam się ani chwili. Cieszę się, że mogę połączyć moją miłość do biegania ze wsparciem tak ważnej inicjatywy, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – mówi Anna Dereszowska, ambasadorka Renault.

Na trasie ekstremalnego biegu spotkają inne osobistości ze świata sztuki, mediów i sportu oraz zwycięzców charytatywnej licytacji. Dochód z niej zostanie w całości przekazany na działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jako fanka sportów ekstremalnych nie mogę się doczekać startu w Runmageddonie. Chętnie spróbuję swoich sił, zwłaszcza że wszystkich uczestników biegu łączy szczytny cel – mówi Katarzyna Glinka, ambasadorka Renault.

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Tegoroczna edycja obejmuje kilkanaście imprez, podczas których uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak i te stworzone przez organizatorów. W tym roku Renault Polska kontynuuje współpracę z Runmageddonem i jest sponsorem głównym cyklu.

Źródło: Renault

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej