Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Renault poszerzyło gamę jednostek napędowych modelu Laguna Coupe o wysokoprężny silnik 1.5 dCi. Auto będzie oferowane na wybranych, europejskich rynkach.

Dotychczas, Laguna Coupe była dostępna wyłącznie z jednym motorem zasilanym olejem napędowym. Był to 2-litrowy silnik w trzech wariantach mocy: 150, 175 i 180 KM. Teraz, do oferty dołączy mniejsza jednostka 1.5, która będzie generowała skromne 110 KM.

W przypadku tego auta priorytetem nie są jednak osiągi, lecz niskie koszty eksploatacji. Laguna Coupe 1.5 dCi zadowala się średnio 4,2 l oleju napędowego na 100 km, emitując przy tym 109 g CO2 na km. Zamówić ją będą mogli wyłącznie klienci w Belgii, Włoszech, Holandii, Hiszpanii oraz Francji.

Ceny tego pojazdu mają się zaczynać od 30,5 tys. euro (ok. 133 tys. zł).

Źródło: Renault

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Świat obiegła wiadomość o nowej Dacii Duster, która ma zaszczycić rynek motoryzacyjny już na początku 2018 roku. Tym czasem mieliśmy okazję zasiąść za kółkiem Dacii Duster, która swój facelifting przeszła w 2013 roku i do teraz cieszy się ogromnym jak na markę, powodzeniem.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej