Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Janusz Józefowicz to pierwszy kierowca Nowej Laguny Grandtour w Polsce.

Tylko taki samochód mógł zauroczyć artystę! Dyrektor artystyczny, reżyser, aktor, choreograf Teatru Studio Buffo Janusz Józefowicz został ambasadorem Nowej Laguny, która ma się znaleźć wśród trzech najlepszych na rynku aut w swojej klasie pod względem jakości produktu i usług. Nowa Laguna Grandtour, którą otrzymał do dyspozycji Janusz Józefowicz to czarne turbo 2.0, z benzynowym silnikiem 170-konnym w wersji Privilege. Przesiadłem się do Renault Laguna z auta amerykańskiego z silnikiem o dużej pojemności. Jestem przyzwyczajony do dosyć dynamicznej jazdy. Muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony zachowaniem się auta w warunkach miejskich. Jest komfortowe i dynamicznie. Po dwóch dniach jeżdżenia polubiłem ten samochód. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu, aby wyrwać się na jakąś dłuższą przejażdżkę za miasto - powiedział Janusz Józefowicz. Janusz Józefowicz otrzymał kartę do samochodu z rąk Prezesa Renault Polska Arnaud Barral.

Źródło: Renault

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testy


 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej