Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Są praktyczne i pełne innowacyjnych technologii, a każdy model ma swój własny charakter — oto rodzina X samochodów Opla, składająca się z modeli Grandland X, Crossland X i Mokka X. Rodzina SUV-ów Opla imponuje swoją wyróżniającą się jakością nie tylko klientom, jest też bardzo popularna wśród czytelników czasopism Off Road i SUV Magazin. To właśnie oni w konkursie 2018 Off Road Awards oddali swoje głosy na sportowego i eleganckiego Opla Grandlanda X jako najlepszy samochód w swoim segmencie. Po raz pierwszy w historii czytelnicy mogli głosować na swojego faworyta w segmencie SUV-ów z napędem na jedną oś, dzięki czemu Opel Grandland X pozostawił daleko w tyle jedenastu konkurentów.

„Nagrody od czytelników są dla nas szczególnym powodem do radości, ponieważ pokazują, że klientom podoba się nasz nowy model Grandland X. Nowy Grandland X to wyzwanie dla innych aut w segmencie SUV-ów. Świetnie wygląda i jest wyposażony w takie technologiczne nowości, jak kontrola trakcji IntelliGrip, lecz przede wszystkim daje niesamowitą przyjemność z jazdy” — powiedział Michael Walter, dyrektor ds. marketingu w segmencie samochodów kompaktowych i lekkich pojazdów użytkowych.

Ale ta dynamiczna nowość nie jest jedynym modelem Opla, który przekonał czytelników obu magazynów. Opel Crossland X również zachwycił stylowym wyglądem i elastycznymi możliwościami konfiguracji, zajmując trzecie miejsce w tej samej kategorii, co Grandland X.

Tym samym dwie nowości w rodzinie SUV-ów Opla kontynuują pasmo sukcesów zapoczątkowane u czytelników magazynu Off Road przez Mokkę X. Ten niestrudzony podróżnik z napędem na wszystkie koła jest dwukrotnym zwycięzcą w segmencie subkompaktowych SUV-ów. Powodów tego nieprzerwanego sukcesu jest co najmniej kilka: wszystkie trzy modele oferują radość z jazdy i praktyczność, a także liczne nowości łączące innowacyjne technologie z komfortem, takie jak system ostrzegania przed kolizją, reflektory LED i ergonomiczne fotele z certyfikatem AGR, a równocześnie zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny.

Źródło: OPEL

Czytelnicy Off Road już od 1982 roku wybierają swoje ulubione samochody terenowe
i SUV-y. W tym roku po raz pierwszy mogli głosować również czytelnicy siostrzanego czasopisma SUV Magazin. W bieżącej ankiecie oddano ponad 43 500 głosów. Pasjonaci samochodów terenowych i SUV-ów mogli wybrać swojego faworyta spośród 174 pojazdów w 12 kategoriach.

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej