Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

 

 

Mitsubishi L200, już po raz trzeci z rzędu, zdobyło nagrodę "Pick Up of the Year" w konkursie magazynu Auto Express. Jury doceniło L200 za jego wszechstronność, dynamikę napędu i wysoki standard wyposażenia.

 

Steve Fowler, redaktor naczelny Auto Express, wyjaśnił: "Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę w terenie czy o radość z jazdy, Mitsubishi L200 stanowi świetne połączenie tych cech, które czynią go godnym laureatem nagrody. Poza swoimi umiejętnościami „konia roboczego”, podoba nam się doskonały napęd 4x4, mocny silnik i dobre prowadzenie, oraz wyposażenie w wiele luksusowych dodatków. Jest to ciężki rok dla pick-upów,  a mimo tego L200 nadal jest na szczycie ".

 

Mike Thomas, Dyrektor Generalny ds. Planowania Produktów i Innowacji, Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tej nagrody już trzeci rok z rzędu. Model L200 uosabia markę Mitsubishi – jest przykładem naszego dziedzictwa w technologii napędu na cztery koła, wyjątkowej wytrzymałości i doskonałego prowadzenia na zwykłych drogach i warunkach terenowych. Bardzo  cieszymy się, że magazyn Auto Express przyznał naszemu modelowi najwyższą nagrodę w segmencie pojazdów, który charakteryzuje znacznym wzrostem sprzedaży i jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek przedtem."

 

 

Coroczny ranking magazynu „Auto Express” obejmuje 29 kategorii, a dziennikarze przyznają nagrody za największe osiągnięcia na rynku motoryzacyjnym w roku. „Auto Express” jest wiodącym brytyjskim tytułem motoryzacyjnym zarówno w wersji online,  jak i drukowanej. Dziennikarze testują i sprawdzają ponad 1000 samochodów rocznie - więcej niż jakiekolwiek inne pismo - a stronę www „Auto Express” odwiedza do czterech milionów użytkowników miesięcznie.

 

Mitsubishi L200 jest  liderem pod względem popularności modeli Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii od ponad 10 lat, cały czas będąc na czele swojego segmentu. Pod koniec maja sprzedaż L200 wzrosła ponad 35 procent w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

 

Nowy model Mitsubishi L200 jest dostępny w Europie w wersjach z pojedynczą, klubową i podwójną kabiną.Najnowsze wyróżnienie „Auto Express” jest kolejnym na liście wielu nagród, które Mitsubishi L200 piątej generacji zdobyło od momentu wprowadzenia na rynek.

 

Źródło: Mitsubishi

 

 

 

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testy


 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej