Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

 

Wczoraj (16.10.2007r.) w scenerii hotelu "U Witaszka" w Czosnowie odbył się coroczny wielki test aut dostawczych.

Dzięki organizatorom, czyli Motoryzacyjnej Agencji Sierpowski "MAS" do wyboru mieliśmy aż 16 samochodów. Istniała możliwość przetestowania modeli na wytyczonym trasie w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego.
Pełna lista dostępnych aut w TruckTest 2007

Citroen Jumper
Fiat Strada
Fiat Ducato
Ford Transit
Gazela
Iveco Daily 35S18V Kombi
Mazda BT-50
Nissan Cabstar
Nissan Primastar
Peugeot Expert
Renault Maxity
SsangYong Actyon Sports
Toyota Hilux
VW Crafter
Mercedes Actros
Renault Premium


Tekst + Zdjęcia: Artur Ławnik

 

Galeria

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testy


 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej