Śledź nas na:     

Marka:

Minął niespełna rok, kiedy podziwialiśmy nowinki w świecie motocykli, a tu już pojawiła się okazja, aby dowiedzieć się jakie tym razem jednoślady pojawiły się na rynku. Po raz czwarty Motoroni zorganizowało Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów w hali MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie. Jak zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik i z odpowiednią ilością wrażeń, przypomnijmy sobie zeszłoroczną wystawę. Zapewniam Was, że ten czas nie był zmarnowany, a warto wspomnieć, że każda z firm zaprezentowała na targach nowości 2012 Roku!

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Świat obiegła wiadomość o nowej Dacii Duster, która ma zaszczycić rynek motoryzacyjny już na początku 2018 roku. Tym czasem mieliśmy okazję zasiąść za kółkiem Dacii Duster, która swój facelifting przeszła w 2013 roku i do teraz cieszy się ogromnym jak na markę, powodzeniem.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej