Śledź nas na:     

Marka:

My motocykliści kończymy sezon, a mimo to, otrzymałem do testu, nowy, najbardziej rozpoznawalny jednoślad marki Hondy z klasy Super Sport czyli CBR600F. Pierwszy raz ten motocykl zadebiutował w roku 1987 i już wtedy podbił serca nie jednego motocyklisty. Po ponad 20-stu latach wróciła do nas żywa legenda, która przez ten czas doczekała się około pięciu różnych modyfikacji, aby stać się najbardziej oczekiwanym motocyklem sezonu 2011. To właśnie dzięki Cebrze Japończycy zawdzięczają największy sukces na rynku. Za wygląd nowej, odmłodzonej Cebry, odpowiedzialne jest rzymskie studio designierskie Hondy, a dokładnie główny projektant Valerio Aiello. Jest dostepna w trzech nowych kolorach: Pearl Cool White/Moody Blue Metallic, Pearl Nighstar Black/Matt Cynos Grey Metallic oraz Pearl Cool White/ Hyper Red.

Kiedy zacząłem... nie sądziłem że będzie, tak ciężko z tym skończyć... ach to poczucie wolności... pełen odlot... brak ograniczeń... zadziałały na mnie jak narkotyk... teraz już wiem... że uzależniłem się od nowej Hondy CB600F!

Przyznam szczerzę , że od pewnego czasu zastanawiałem się, jak mam rozpocząć ten artykuł. Czy od razu zdradzić Wam, czym miałem okazję jeździć, czy też nie. Zdecydowałem się, że przez moment będzie to tajemnica. Nowość tego roku, klasa super-sport, 26 KM (19,4 kW) przy 8500 obr./min , maksymalny moment obrotowy 23Nm przy 7000 obr./min , 250 ccm pojemności, piękne malowanie... tak to czynniki, które opisują pokrótce ten sprzęt. Czy już wiecie? To właśnie Honda CBR250R jest tą nowością.

Lśniący diament - śmiało tak mogę powiedzieć o tym motocyklu, wśród customów charakteryzujący się odważnym, a zarazem oryginalnym wyglądem, bardzo pięknym dźwiękiem silnika, a także dynamiką - tak to właśnie Honda VT1300CX. To jednoślad dzięki któremu, inaczej spojrzymy na świat motocykli. W Ameryce chopper ten, znany jest pod nazwą FURY (wściekłość, gwałtowność, furia). Niestety, na naszym kontynencie nazwa ta jest zastrzeżona. Prezentowany dziś custom jest dostępny w dwóch kolorach: grafitowa czerń (Graphite Black) i metaliczny błękit (Glint Blue Wave Metallic).

Jak wiemy, japońska firma Honda Motor znana jest z produkcji bardzo wysokiej jakości samochodów,samolotów, motocykli, a także skuterów. Dziś nie zajmiemy się autami, które goszczą w naszej firmie bardzo często,lecz motocyklami. Honda SH300i - to skuter, który mam okazję Państwu przedstawić. SH300i jest rozwinięciem serii SH i od 2007 roku gości w salonach. Przekonajmy się, dlaczego ten model firmy Honda, jest tak interesujący.... Zapraszam do lektury.

      Każdy motocykl dopasowujemy do własnych potrzeb. Lubisz szybką jazdę? Wybierasz ścigacza lub rasowego nakeda. Lubisz jeździć w terenie lub często podróżować? Wtedy wybierasz typowe enduro albo sport-turystyka. Jednak, gdy jesteśmy postawieni przed obliczem wyboru, to okazuje się, że nie jest on wcale taki prosty. Nasze oczekiwania spełzają zazwyczaj na niczym. Chcemy mieć wasch&go, czyli kilka motocykli w jednym. Jednośladem próbującym spełnić wszelkie oczekiwania chce być Varadero. Ale wszystkim oczekiwaniom jest naprawdę trudno sprostać.

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Świat obiegła wiadomość o nowej Dacii Duster, która ma zaszczycić rynek motoryzacyjny już na początku 2018 roku. Tym czasem mieliśmy okazję zasiąść za kółkiem Dacii Duster, która swój facelifting przeszła w 2013 roku i do teraz cieszy się ogromnym jak na markę, powodzeniem.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej