Śledź nas na:     

Marka:

  Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.  

  Wszystkie marki świata motoryzacji prześcigają się w produkcji aut, które przez swoje niesamowite kształty i coraz to nowsze technologie na długo zapadają w pamięć. Wydawać się może, że era opływowych samochodów, które swoją karoserią nie powalają na kolana, już dawno dobiegła końca. Jednak jest jedna marka i jedno auto, które tak jakby zatrzymało się w czasie. Mowa o nowym Mitsubishi Space Star.  

Mitsubishi Outlander jest obecny na polskim rynku już od 2003 roku. Szybko zdobył znaczący udział rynkowy w klasie SUV, zarówno w Europie, jak i w Polsce. Okazał się świetną alternatywą dla kombi średniej i wyższej klasy. Koncern regularnie unowocześniał auto, zarówno pod względem designu, jak i rozwiązań technicznych. Pojawiały się nowe silniki, coraz bogatsze wyposażenie, stylistyka podążała za zmieniającą się modą i trendami wyznaczonymi przez inne modele marki (np. przód w stylu "Jet-Fighter" który podbił świat za sprawą Lancera Evo X).

Crossovery to auta łączące cechy kilku segmentów. Są coraz częstszym widokiem na naszych ulicach. Protoplastą tego segmentu jest bijący wszelkie rekordy sprzedaży Nissan Qashqai. Jednak inne marki nie śpią i co chwila wypuszczają do swoich salonów konkurencyjne modele. Nie inaczej zrobiła marka Mitsubishi, uzupełniając swoją ofertę o model ASX, który jest bohaterem dzisiejszego artykułu.

Mały gabarytowo, lecz wygodny i komfortowy? Czy takie połączenie jest możliwe? Raczej tak, bo coraz częściej auta z najmniejszego segmentu przypominają komfortowe minivany. Nie inaczej jest z prezentowanym dziś najnowszym Mitsubishi Coltem.

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Świat obiegła wiadomość o nowej Dacii Duster, która ma zaszczycić rynek motoryzacyjny już na początku 2018 roku. Tym czasem mieliśmy okazję zasiąść za kółkiem Dacii Duster, która swój facelifting przeszła w 2013 roku i do teraz cieszy się ogromnym jak na markę, powodzeniem.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej