Śledź nas na:     

Marka:

    Pakiet akcesoriów myśliwskich jest dopełnieniem samochodu, którego prawdziwie terenowe oblicze można odkryć w leśnej gęstwinie. Isuzu D-Max idzie jak czołg po wszelkich nierównościach, świetnie radzi sobie w błocie, podjeżdża pod wybitnie strome drogi leśne, przywalone gałęziami i kamieniami. Jego możliwości są nie do przecenienia. Nasi testerzy poddawali D-Maxa ciężkim próbom na szlakach Beskidów, przekraczając trudno dostępne strumienie, jeżdżąc po rozmiękłych drogach, wśród gęstych drzew i kniei. W każdych warunkach poradził sobie świetnie. Isuzu D-Max z pakietem „Hunter” to doskonały wybór dla zapaleńców szukających w lesie przygód.  

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Świat obiegła wiadomość o nowej Dacii Duster, która ma zaszczycić rynek motoryzacyjny już na początku 2018 roku. Tym czasem mieliśmy okazję zasiąść za kółkiem Dacii Duster, która swój facelifting przeszła w 2013 roku i do teraz cieszy się ogromnym jak na markę, powodzeniem.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej