SSANGYONG REXTON G4 PO RAZ PIERWSZY ZAPREZENTOWANY W POLSCE

 

Kilka dni temu SsangYong zaprezentował na zamkniętym spotkaniu dla swoich dealerów swojego najnowszego flagowego dużego SUV-a.

 

Czytaj więcej...

SsangYong wychodzi na plus po dziewięciu latach

 

SsangYong Motor poinformował, że w 2016 r. firma odnotowała najwyższą roczną sprzedaż od czternastu lat, a dzięki rekordowej sprzedaży w 4 kwartale tego roku firma znowu – po dziewięciu latach, od 2007 r. – zaczęła przynosić zyski.

 

Czytaj więcej...

Ssangyong Tivoli otrzymuje najwyższą ocenę w teście bezpieczeństwa

 

SsangYong Tivoli, czyli nowy kompaktowy SUV z Korei, otrzymał w 2015 roku najwyższą ocenę w koreańskim Programie Oceny Nowych Samochodów, teście bezpieczeństwa samochodowego przeprowadzanym przez koreańskie ministerstwo infrastruktury (MOLIT).

Czytaj więcej...

SsangYong Korando deklasuje SUV-y konkurencji

Na starcie skandynawskiego ScanCoveryTrial 2012 stawiają się SUV-y wszystkich segmentów. 60 załóg ma tydzień na dotarcie do koła podbiegunowego i powrót do Holandii. Przed nimi trasa licząca 7000 km pokrytych śniegiem i lodem oraz temperatura powietrza spadająca do -28°C.

Czytaj więcej...

SsangYong Concept XUT 1 - nowy kompaktowy crossover

Już we wrześniu 2011 roku na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych (IAA) we Frankfurcie SsangYong zaprezentuje kompaktowy crossover Concept XUV 1.

Czytaj więcej...

Nowe Korando od 86 800zł + FILM

SsangYong Motors Polska, Spółka belgijskiej Grupy Alcopa, wprowadza na polski rynek Nowego Korando. Nowy miejski SUV należy do segmentu, na którym od kilku miesięcy nie pojawiła się żadna nowość. Nowe Korando ma spore szanse odnieść sukces i choć to śmiałe stwierdzenie, Nowe Korando ma wszelkie predyspozycje zdobyć spory udział w rynku.

Czytaj więcej...

Ssangyong SUT 1 dostępny już w 2012

Po dwóch latach nieobecności SsangYong wraca na światowy rynek motoryzacyjny z nowym autem koncepcyjnym o nazwie SUT 1, który zaprezentuje podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie.

Czytaj więcej...

Sprzedaż samochodów SSANGYONG w 2007 roku

SsangYong Poland Sp. o. o. podsumowała sprzedaż i działania firmy w 2007 roku oraz ogłosiła plany sprzedażowe i rozwojowe na rok 2008.

Czytaj więcej...

zapowiedzi