TWINGO GT – przyjemność jazdy w stylu RENAULT SPORT

 

TWINGO GT wykorzystuje zalety tylnego napędu i jest stworzone, by zapewnić przyjemność z jazdy. TWINGO GT jest teraz dostępne w dwóch wersjach: z manualną skrzynią biegów lub z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią EDC. Samochód pojawi się w polskich salonach Renault od września br.

Czytaj więcej...

Nowe Renault Koleos z bogatym wyposażeniem

 

Oficjalna premiera Nowego Renault Koleos na rynku polskim będzie miała miejsce we wrześniu br., ale pierwsze samochody pojawią się w salonach już w czerwcu. Samochód będzie oferowany w trzech poziomach wyposażenia, zaczynając od pierwszej, bogato wyposażonej wersji ZEN, dostępnej w cenie od 111 400 zł.

 

Czytaj więcej...

RENAULT KADJAR PREMIERE EDITION

 

Klienci zainteresowani zakupem serii limitowanej Kadjar Premiere Edition mogą zamawiać samochody już od 1 czerwca br. przez internet. W tym celu zostanie uruchomiony specjalnie dedykowany minisite kadjar.renault.pl. Tam klienci zainteresowani zakupem kierowani będą przez Platformę Klienta do odpowiedniego salonu, gdzie zostaną umówieni na dopełnienie formalności związanych z zakupem auta.

Czytaj więcej...

CLIO R.S. TROPHY 220 EDC

 

W salonach Renault otwarte zostały zamówienia na nową serię limitowaną Clio R.S. Trophy 220 EDC.

Czytaj więcej...

Renault Megane R.S. 275 Trophy – Znak rozpoznawczy: Moc i Charakter


Renault postanowiło wprowadzić parę modyfikacji w aucie, które charakteryzuje się największym sportowym zacięciem pośród aut francuskiego producenta, czyli w Megane R.S. Meganka zyskała nowy wygląd oraz kilka dodatkowych udoskonaleń technicznych.

 

Czytaj więcej...

Megane Grandtour w serii limitowanej GT 220

Megane Grandtour w serii limitowanej GT 220 to propozycja Renault Sport dla amatorów kombi szukających sportowych emocji na co dzień. W Polsce pojawi się 20 egzemplarzy tej wyjątkowej serii limitowanej.

Czytaj więcej...

Nowe Renault Fluence

Renault Fluence prezentuje teraz nową stylistykę marki. Linia przodu pojazdu będzie wspólna dla wszystkich nowych modeli Renault.

Czytaj więcej...

Laguna Coupe także z silnikiem 1.5 dCi

Renault poszerzyło gamę jednostek napędowych modelu Laguna Coupe o wysokoprężny silnik 1.5 dCi. Auto będzie oferowane na wybranych, europejskich rynkach.

Czytaj więcej...

zapowiedzi