Od Genewy po premierę – Nowe Volvo XC60 już w Polsce

 

Jeszcze kilka tygodni temu oglądaliśmy w Genewie prezentację nowego Volvo XC60. W dniu 3 kwietnia bieżącego roku mieliśmy okazję gościć na ulicy Puławskiej 558/560 w Warszawie, gdzie w odświeżonym Domu Volvo odbywała się oficjalna prezentacja Nowego XC60.

 

Czytaj więcej...

Wieloletnie doświadczenie buduje przysłość – Volvo V90 Cross Country

 

Premiera nowego Volvo V90 Cross Country odbyła się w miejscu, które idealnie oddaje jego ducha. Górskie tereny, kręte drogi i… pełno bezdroży, które uterenowione Volvo wręcz uwielbia. Poza tym V90 CC łączy w sobie cechy trzech pojazdów – praktycznego kombi, SUV’a oraz luksusowej limuzyny. Czy można chcieć więcej od jednego auta?

 

Czytaj więcej...

Škoda Kodiaq – europejska premiera

 

Po wielu miesiącach oczekiwania na informacje prasowe odnośnie nowego modelu SUV marki Škoda, przyszła wyczekiwana chwila europejskiej premiery modelu Kodiaq. Jak przystało na rasowego SUV'a, okazję do zaprezentowania swoich właściwości jezdnych otrzymał w górzystych obszarach leżącej na Morzu Śródziemnym Majorki.

 

Czytaj więcej...

Hyundai IONIQ - polska premiera

 

Hyundai zaprezentował model IONIQ - zaawansowany samochód kompaktowy z alternatywnym napędem. Model będzie oferowany z napędem całkowicie elektrycznym, jako hybryda z możliwością ładowania z gniazdka (PHEV) oraz jako hybryda spalinowo-elektryczna, która jako pierwsza pojawi się na rynku.

 

Czytaj więcej...

Škoda Octavia 1,0 TSI 115KM 2017 - europejska premiera

 

W scenerii muzeum i fabryki Škody w Mlada Boleslav (Czechy) odbyła się europejska premiera nowego silnika benzynowego o pojemności zaledwie jednego litra, który jako pierwszy w czeskim koncernie będzie montowany w modelu Octavia.

 

Czytaj więcej...

Ford Ranger 2016 - polska premiera

 

Waga ciężka to nie tylko boks, ale także rynek motoryzacyjny. Imienia Volkswagena broni Amarok, Mitsubishi prezentuje L200, Isuzu sprawdzonego D-Max’a. Natomiast Ford wystawia odświeżonego Rangera. Amerykański pick-up jest najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się tego typu autem w Europie. W 2015 roku sprzedano 27 300 egzemplarzy. Także w Polsce auto okazało się najczęściej kupowanym w swoim segmencie zdobywając 25% rynku sprzedażą na poziomie 432 sztuk.

 

Czytaj więcej...

Hyundai Elantra 2016 - polska premiera

 

Na rynku motoryzacyjnym pojawiła się kolejna odsłona produkowanego od 1990 roku  Hyundaia Elantry. Nasza redakcja mała okazję przyjrzeć się jej z bliska na prezentacji która odbyła się pod Warszawą.

 

Czytaj więcej...

Polska premiera - Volvo S90/V90

 

Po spektakularnym wprowadzeniu przez Volvo modelu XC90, szwedzka marka nie spoczywa na laurach i do swojej oferty wprowadza dwa nowe luksusowe modele. Są nimi S90 i V90. W piątek, pierwszy raz w Polsce mieliśmy okazję na własne oczy zobaczyć oba modele podczas polskiej premiery, która odbyła się w warszawskiej hali EXPO XXI.

 

Czytaj więcej...

zapowiedzi