Muskularny i żądny przygód Opel Grandland X

 

Oto efekt spotkania sportowego charakteru z duchem przygody: nowoczesne, dynamiczne linie, atrakcyjny terenowy wygląd i podwyższona pozycja foteli zapewniająca typową dla samochodu sportowo-użytkowego dobrą widoczność w każdym kierunku. Oto nowy Opel Grandland X — wyposażony w liczne najnowocześniejsze technologie oraz oferujący mnóstwo miejsca dla pięciu osób, a także ich bagażu i sprzętu sportowego.

 

Czytaj więcej...

Człowiek, który widział nową Insignię

 

Nowa Insignia miała zaledwie kilka tygodni temu swoją światową premierę podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie. Chociaż Polscy klienci już mogą składać zamówienia na ten nowy flagowy model marki Opel, to niewiele osób miało okazję zobaczyć go na żywo, a tym bardziej usiąść za jego kierownicą i poczuć jak świetnie i komfortowo się go prowadzi.  

 

Czytaj więcej...

Najlepszy pierwszy kwartał Opla w Polsce od 18 lat

 

Najlepszy marzec w historii marki w Polsce od 2000 roku - rekordowa miesięczna sprzedaż Mokki w historii - Opel Astra liderem sprzedaży do klientów indywidualnych w I kw.

 

Czytaj więcej...

Nowy Opel Insignia już dostępny dla polskich klientów

 

„Nowy flagowy model Opla jest bogato wyposażony w najnowocześniejszą technologię zwiększającą bezpieczeństwo i komfort. Nowa Insignia jest znacznie lżejsza, przestronniejsza i dostarcza rewelacyjne wrażenia z jazdy” – mówi Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland. – „Ten samochód ma wszelkie atrybuty, aby przekonać do siebie nawet klientów z segmentu marek premium” – dodaje.

 

Czytaj więcej...

Opel Astra „Samochodem Roku 2016”

 

Nowy Opel Astra otrzymał najbardziej zaszczytny w branży tytuł „Samochodu Roku 2016”! 58-osobowe jury złożone z dziennikarzy motoryzacyjnych reprezentujących 22 kraje europejskie przyznało Astrze łącznie 309 punktów. Volvo XC90 i Mazda MX-5 otrzymały odpowiednio 294 i 202 punkty.

 

Czytaj więcej...

Opel KARL i Opel Astra z imponująco wysoką wartością końcową

 

Eksperci z firmy Bähr & Fess Forecasts wskazali potencjalnych gigantów wartości końcowej w 2019 roku. Ranking obejmuje nowe samochody, które w ciągu najbliższych czterech lat powinny najmniej stracić na wartości. Opel KARL zajął pierwsze miejsce w segmencie samochodów miejskich. KARL, oferujący miejsce nawet dla pięciorga dorosłych i przyzwoity bagażnik, po czterech latach wciąż będzie wart aż 54 procent swojej pierwotnej ceny.

Czytaj więcej...

Nowy Opel Astra już dostępny dla polskich klientów

 

Nowy Opel Astra będzie miał swoją światową premierę podczas nadchodzącego Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie w dniach 17-27 września. Jednak polscy klienci już mogą składać zamówienia na ten model w autoryzowanych salonach Opla w całym kraju. Nowa pięciodrzwiowa Astra jest oferowana  w cenie katalogowej od 59 900 zł (sugerowana cena detaliczna wersji Essentia z VAT w Polsce).

Czytaj więcej...

Nowy Opel Astra — gwiazda innowacji z bogatą tradycją

 

Ponad 24 mln sprzedanych samochodów Opel Kadett i Opel Astra to imponująca liczba i wybitne osiągnięcie. Wszystkie wyprodukowane do tej pory modele kompaktowe firmy Opel ustawione jeden za drugim mogłyby przekroczyć magiczny wskaźnik 100 000 kilometrów i utworzyć kolumnę samochodów, która okrążyłaby Ziemię wzdłuż równika dwa i pół razy. W skrócie, można by powiedzieć, że samochody kompaktowe Opla z sukcesem przyczyniły się do zapewnienia mobilności dla nowych grup społecznych oraz, że osobista mobilność stała się częścią ich codziennego życia. A najnowsze generacje uczyniły dostępnymi rozwiązania technologiczne i innowacje z wyższych segmentów rynku.

Czytaj więcej...

zapowiedzi