MITSUBISHI L200 PO RAZ TRZECI ZDOBYWA TYTUŁ „PICK UP OF THE YEAR” MAGAZYNU AUTO EXPRESS

 

 

 

 

Mitsubishi L200, już po raz trzeci z rzędu, zdobyło nagrodę "Pick Up of the Year" w konkursie magazynu Auto Express. Jury doceniło L200 za jego wszechstronność, dynamikę napędu i wysoki standard wyposażenia.

 

Czytaj więcej...

Nowy Mitsubishi Outlander już w Polskich salonach

W polskich salonach Mitsubishi można już zamawiać nowego Outlandera. Ceny auta startują od 98 990 zł

Czytaj więcej...

Mitsubishi Colt w specjalnej wersji Air

W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie specjalna wersja modelu Colt o nazwie Air. Limitowana seria 3-drzwiowej wersji tego pojazdu wyróżnia się bogatym wyposażeniem i atrakcyjną ceną.

Czytaj więcej...

Colt i Lancer z LPG

Colt i Lancer są obecnie dostępne z instalacją gazową LPG w cenach odpowiednio od 39 290 zł i 70 190 zł.

Czytaj więcej...

Mitsubishi i-MIEV będzie kosztował w Polsce od 160 800zł

Polski oddział Mitsubishi wprowadził do oferty model i-MIEV, pierwszy na świecie seryjnie produkowany samochód elektryczny. Samochód wyceniony został na 160 800 PLN, a pierwsze zamówione egzemplarze dotrą do Polski wiosną 2011 roku.

Czytaj więcej...

Mitsubishi Outlander 2.4 MIVEC i 2.2 DID z ''kratką''

W oficjalnej sieci dilerów firmy Mitsubishi Motors można już kupić modele Mitsubishi Outlander 2.4 MIVEC i 2.2 DID z homologacją ciężarową na 5 osób, odliczając 100% podatku VAT. Auta te są zatem tańsze o 22% i kosztują obecnie odpowiednio od 100 475 zł netto i od 123 188 zł netto – wraz z lakierem metalizowanym.

Czytaj więcej...

Mitsubishi Outlander 2009

Polska jest pierwszym krajem Europy, w którym zadebiutuje nowy Mitsubishi Outlander. Jest to zasługą bezprecedensowego sukcesu rynkowego tego modelu, który plasuje się czele segmentu SUV.

Czytaj więcej...

Polska premiera Mitsubishi i MiEV

Pierwszy dzień szkoły, był również polską prezentacją, innowacyjnego, całkowicie elektrycznego i pierwszego auta w Europie jakim jest miejskie Mitsubishi i MiEV.Zapraszamy do krótkiej relacji

Czytaj więcej...

zapowiedzi