Mitsubishi Outlander 2,0i 150 KM CVT 4WD Intense +

 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej...

Mitsubishi Space Star 1.2 80KM Intense

 

Wszystkie marki świata motoryzacji prześcigają się w produkcji aut, które przez swoje niesamowite kształty i coraz to nowsze technologie na długo zapadają w pamięć. Wydawać się może, że era opływowych samochodów, które swoją karoserią nie powalają na kolana, już dawno dobiegła końca. Jednak jest jedna marka i jedno auto, które tak jakby zatrzymało się w czasie. Mowa o nowym Mitsubishi Space Star.

 

Czytaj więcej...

Mitsubishi Outlander 2,2 DID 177KM Intense + 4WD


Mitsubishi Outlander jest obecny na polskim rynku już od 2003 roku. Szybko zdobył znaczący udział rynkowy w klasie SUV, zarówno w Europie, jak i w Polsce. Okazał się świetną alternatywą dla kombi średniej i wyższej klasy. Koncern regularnie unowocześniał auto, zarówno pod względem designu, jak i rozwiązań technicznych. Pojawiały się nowe silniki, coraz bogatsze wyposażenie, stylistyka podążała za zmieniającą się modą i trendami wyznaczonymi przez inne modele marki (np. przód w stylu "Jet-Fighter" który podbił świat za sprawą Lancera Evo X).

Czytaj więcej...

Mitsubishi ASX 1,6 Mivec 117 KM Instyle


Crossovery to auta łączące cechy kilku segmentów. Są coraz częstszym widokiem na naszych ulicach. Protoplastą tego segmentu jest bijący wszelkie rekordy sprzedaży Nissan Qashqai. Jednak inne marki nie śpią i co chwila wypuszczają do swoich salonów konkurencyjne modele. Nie inaczej zrobiła marka Mitsubishi, uzupełniając swoją ofertę o model ASX, który jest bohaterem dzisiejszego artykułu.

Czytaj więcej...

Mitsubishi Colt 1.3 95KM Invite


Mały gabarytowo, lecz wygodny i komfortowy? Czy takie połączenie jest możliwe? Raczej tak, bo coraz częściej auta z najmniejszego segmentu przypominają komfortowe minivany. Nie inaczej jest z prezentowanym dziś najnowszym Mitsubishi Coltem.

Czytaj więcej...

zapowiedzi