Nowość - Mini Clubman 2015

 

Kontynuacja zmiany pokoleniowej w rodzinie modelowej MINI; nowy MINI Clubman jako innowacyjna koncepcja pojazdu w kompaktowym segmencie premium; unikatowe połączenie funkcjonalności, praktyczności na co dzień oraz przydatności nawet w najdłuższych trasach, zapewniające frajdę z jazdy, charyzmę klasy premium i indywidualizm w stylu MINI.

 

Czytaj więcej...

Nowe MINI Connected jeszcze bardziej koncentruje się na funkcjach związanych z prowadzeniem auta.

 

Po pięciu latach MINI Connected przechodzi poważny lifting – nowa wersja aplikacji będzie do ściągnięcia z internetu od połowy sierpnia. Aplikacja skonstruowana jest według tych samych zasad, jakie obowiązują we wszystkich najnowszych działaniach marki, a więc najważniejsze są treści o największym znaczeniu. W efekcie MINI Connected będzie w przyszłości coraz bardziej skoncentrowane na funkcjach związanych z jazdą i prowadzeniem auta.

Czytaj więcej...

Użytkowy Mini Clubvan

MINI przedstawiło oficjalne zdjęcia swojego najnowszego modelu. Po zaprezentowanych ostatnio sportowych modelach Roadster i Coupe przyszedł czas na użytkową odmianę tego kompaktowego pojazdu - Clubvan.

Czytaj więcej...

Meet Mini 2009!

Tak, tak... to już 50-te urodziny kultowej marki. MINI skończyło w tym roku pół wieku. Podczas przyjęcia urodzinowego w najbliższy weekend nie zabraknie dmuchania świeczek na MAXI torcie, toastów, śpiewania Sto lat oraz wielkiej MINI parady, która przejedzie ulicami Warszawy. Organizatorzy, BMW Polska, zapraszają wszystkich - wstęp wolny!

Czytaj więcej...

Polska premiera - Mini Cooper Cabrio

W warszawskim klubie LOFT 44, wczoraj (01.04.2009r.) miała miejsce polska premiera Mini Cooper Cabrio i Cooper S Cabrio. Klubowy klimat idealnie odwzorowywał styl i charakter najnowszego Mini w wersji Cabrio


Czytaj więcej...

MINI John Cooper Works

Nowa wersja samochodu MINI została stworzona ze szczególnym naciskiem na sportowe osiągi, a tym samym na zajęcie szczególnej pozycji w ofercie rynkowej należnej samochodom sygnowanym przez John Cooper Works. MINI John Cooper Works oraz MINI John Cooper Works Clubman gwarantują przyjemność jazdy typową dla MINI z jego wyścigowym charakterem, jednocześnie oddając ducha i tradycję John Cooper Works.

Czytaj więcej...

zapowiedzi