Niesamowita bryka od Mercedesa – CLA Shooting Brake

 

Po dwóch latach od prezentacji Mercedesa CLS Shooting Brake do wyjątkowej gamy dołącza mniejszy, młodszy brat Mercedes CLA Shooting Brake. To rodzaj nietypowego, sportowego samochodu, z pojemnym bagażnikiem i pięcioma miejscami.

Czytaj więcej...

Mercedes-Benz CLS: poddany odnowie

 

Niemiecki producent luksusowych aut, Mercedes-Benz, postanowił zmodernizować modele CLS Coupe oraz CLS Shooting Brake.

 

Czytaj więcej...

Mercedes-Benz All Star Experience 2013

Lotnisko w Bednarach stało się miejscem kultowym. Do niedawna zapomniane przez Boga i ludzi. Dziś jest motoryzacyjną mekką. Tym razem w Bednarach testowaliśmy Mercedesy. I to nie tylko te osobowe...

Czytaj więcej...

Nowy Mercedes - Klasa E

Kompleksowo zmodernizowana Klasa E - z wydajnymi silnikami, innowacyjnymi systemami bezpieczeństwa oraz nowym językiem projektowania - zaznacza swoją wiodącą pozycję w klasie wyższej.

Czytaj więcej...

Mercedes Citan już za 51 320 zł

Od 1 września u dealerów można zamawiać nowego Citana, który kosztuje od 51 320 zł netto. Ofertę producenta uzupełnią korzystne formy finansowania.

Czytaj więcej...

Nowy Mercedes-Benz G 63 AMG i G 65 AMG

Nowa Klasa G 63 AMG imponuje osiągami i niższym apetytem na paliwo. Duża w tym zasługa 5,5-litrowego silnika V8 biturbo o mocy 400 kW (544 KM) i 7-stopniowej przekładni AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC.

Czytaj więcej...

Najnowsza Klasa A na Rynku w Krakowie

Zadebiutowała w marcu br. na salonie motoryzacyjnym w Genewie. Na europejskim rynku pojawi się dopiero we wrześniu. Natomiast na Rynku w Krakowie będzie ją można zobaczyć przez 10 dni już od 13 kwietnia.

Czytaj więcej...

Roadster z mocnym sercem...wysokoprężnym - SLK 250CDI

Nowy roadster SLK 250 CDI nie tylko kontynuuje unikalną tradycję zasilanych wysokoprężnymi silnikami Mercedesów, ale i zadaje kłam powszechnej opinii, że Diesel w sportowym samochodzie nie ma racji bytu. Podobną misję miał w latach 70. prototypowy model C111.

Czytaj więcej...

zapowiedzi