Nowa Mazda2

 

Dzięki technologii SKYACTIV, wyrazistej stylizacji KODO: Dusza Ruchu i innowacyjnemu systemowi MZD Connect, a także komfortowemu wnętrzu, nowa Mazda2 ponownie staje się wzorem przyjemności z jazdy. Kolejna generacja Mazdy2 pojawi się w polskich salonach w marcu 2015 roku, ale już teraz można składać zamówienia na ten model.

 

Czytaj więcej...

Mazda3 - nieustające pasmo sukcesów

 

Kolejny konkurs i kolejna prestiżowa nagroda dla nowej Mazdy3. Hatchback Mazdy zdobył właśnie tegoroczną nagrodę „Red Dot” za wzornictwo i ma szanse na kolejne zwycięstwa. Mazda3 znalazła się w czołowej trójce finalistów konkursu o tytuł „Światowy Samochód Roku 2014” (World Car of the Year) oraz o tytuł „Najpiękniejszy Samochód Roku 2014” (World Car Design of the Year).

Czytaj więcej...

Wzrost sprzedaży Mazdy na rynku polskim

Rok 2013 zakończył się dla Mazdy w Polsce 76-procentowym wzrostem sprzedaży, a dobra passa marki nadal trwa. Potwierdzają to styczniowe wyniki i pula zamówień (ponad 950) zebranych od klientów. (Pokaż news)

Czytaj więcej...

Polska premiera Mazdy CX-5

Wczoraj, 2 kwietnia na terenie międzynarodowego lotniska Chopina w Warszawie miała miejsce polska premiera najnowszego japońskiego SUV-a, czyli Mazdy CX-5

Czytaj więcej...

Nowa Mazda CX-5 doceniona za bezpieczeństwo

Amerykańskie stowarzyszenie IIHS wystawiło modelowi najwyższą ocenę łączną Top Safety Pick - za bezpieczeństwo pasażerów.

Czytaj więcej...

Polskie ceny Mazdy CX-5

Salony sprzedaży Mazdy w całej Polsce przyjmują już zamówienia na nowy model Mazda CX-5, w wersji z silnikiem benzynowym Skyactiv-G o pojemności 2,0 l. Ceny tego auta zaczynają się od 91 900 zł brutto.

Czytaj więcej...

Mazda CX-5 - nowość

Dynamika i osiągi to klucz do przyjemności z jazdy. Inżynierowie Mazdy skupili się przede wszystkim na przewidywalności i reakcjach samochodu.

Czytaj więcej...

Crossover Mazdy - CX-5

Mazda Motor Corporation poinformowała dziś, że najnowszym samochodem sportow-użytkowym marki będzie CX-5. Jest to model produkcyjny opracowany na bazie samochodu koncepcyjnego Minagi, który zadebiutował podczas salonu branżowego w Genewie

Czytaj więcej...

zapowiedzi