Polska premiera - Range Rover

Jest większy, lżejszy i... jeszcze bardziej luksusowy. Niestety, kosztuje tez nieco więcej niż poprzednik. Piąta (albo, jak wola niektórzy, czwarta) generacja Range Rovera, czyli jednego z najbardziej luksusowych SUV-ów mogliśmy podziwiać w ramach statycznej prezentacji w ogrodach pałacu w Wilanowie

 

Czytaj więcej...

Range Rover Autobiography Ultimate Edition

Podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie (3-13 marca) Land Rover - brytyjski producent samochodów terenowych – zaprezentuje limitowaną wersję modelu Range Rover Autobiography Ultimate Edition.

Czytaj więcej...

Land Rover Defender X-Tech - limitowa

Land Rover wprowadza limitowaną wersję Defendera X-Tech, która debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Brukseli. Na polskim rynku samochód będzie dostępny już w marcu.

Czytaj więcej...

Land Rover 4 - zmiany

Land Rover - brytyjski producent samochodów terenowych - planuje na 2011 interesujące modyfikacje w swoich modelach. Po informacjach o nowych silnikach we Freelanderze 2 czas na zmiany w modelu Discovery 4.

Czytaj więcej...

Nowy Freelander 2

Pierwsze Land Rovery powstały w roku 1948. Początkowo były wytwarzane przez firmę Rover, a od roku 1975 Land Rover stał się niezależną marką. W 1994 roku markę Land Rover przejął koncern BMW, który w roku 2000 sprzedał go do koncernu Ford Motor Company. W 2008 roku Land Rover stał się własnością indyjskiego koncernu Tata Motors.

Czytaj więcej...

20 LAT LAND ROVER DISCOVERY


Prawdziwy koń pociągowy, holownik, samochód dla służb strzegących prawa, jednocześnie symbol statusu, wygodny samochód rodzinny, auto do jazdy w ekstremalnych warunkach terenowych - samochodów, które z pełnym powodzeniem są w stanie pełnić wszystkie powyższe funkcje jest niewiele. Istnieje jednak pojazd, który od swojego powstania 16. listopada 1989 roku (wczoraj minęło dokładnie od 20 lat!) jest w stanie sprostać takim wyzwaniom. Dzięki temu, a także innym swoim zaletom, stał się uniwersalnym symbolem auta wielofunkcyjnego. Samochód, o którym mowa, to Land Rover Discovery.

Czytaj więcej...

Limitowe wersje Defendera

Land Rover przedstawia i wprowadza na rynek, dwa nowe, ekscytujące, limitowane modele ikonicznego Defendera 4x4 - Defender Fire oraz Defender Ice. Na rynku polskim dostępnych będzie tylko 15 egzemplarzy modeli Defender Fire i Defender Ice, a na całym świecie planowana jest sprzedaż tylko 850 egzemplarzy. Produkcja rozpocznie się na początku lata 2009, a pierwsi klienci otrzymają samochody jeszcze tego lata.

Czytaj więcej...

zapowiedzi