Lancia Voyager 2.8 CRD 163KM Gold

 

Kiedy planujemy długą podróż i zaczynamy pakowanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy to zdarza nam się mówić albo chociaż pomyśleć, że przydałby się większy samochód. Tak, zwłaszcza jeżeli jesteśmy posiadaczami małych sportowych aut. Kiedy mamy kombi i zapakujemy już wszystko co chcemy to zastanawiamy się czy nie można by było mieć jeszcze większego auta żeby zabrać jeszcze ze 2 osoby? Chociażby jednych dziadków do opieki nad naszymi dziećmi. I w takiej sytuacji na ratunek przychodzi Lancia Voyager. Tak tak, nie pomyliłem się, Lancia. Po połączeniu marek Fiata i Chryslera powstała Lancia Voyager. Jak to wyszło w rzeczywistości? Zobaczcie sami.

 

Czytaj więcej...

Lancia Ypsilon 1,2 69KM Gold


Już dawno nie miałem okazji jeździć autem, które dostarcza tak zróżnicowanych wrażeń i wywołuje tak skrajne reakcje. Autem, które stanowczo podzieliło moich krewnych i znajomych na dwa obozy, a mnie samego potrafiło jednocześnie doprowadzić do zachwytu i rozpaczy. Zapraszam na małe zestawienie plusów i minusów nowej Lancii Ypsilon w wersji 1.2 Gold.

Czytaj więcej...

Lancia Delta 1,9 TwinTurbo MultiJet 190KM Platinum


Mówisz Lancia Delta, myślisz Integrale... Tak właśnie to działa do dziś w przypadku prawdziwych fanów rajdów samochodowych. Spowodowane jest to faktem, że na przełomie lat 80-tych i 90-tych poprzedniego wieku właśnie ten model zdominował Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata: wygrał 49 rajdów, czterokrotnie zdobył mistrzostwo producentów i sześciokrotnie klasyfikację kierowców. Lata świetności Delta Integrale ma za sobą, choć za egzemplarze w stanie kolekcjonerskim do dziś płaci się krocie. Mało kto jednak wie, że od 2008 roku dostępna jest w salonach najnowsza Delta. I właśnie ten model niedawno gościł w naszej redakcji. Proszę Państwa, oto Lancia Delta z najmocniejszym wysokoprężnym silnikiem, najbogatszym wyposażeniem i rewelacyjnym matowym kolorem nadwozia. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Lancia Ypsilon 1,3 JTD 95KM Platinum


Kilkanaście lat temu wyposażenie w automatyczną klimatyzację, czy skórzaną tapicerkę, było zarezerwowane dla samochodów z najwyższych półek cenowych. Jednak czasy się zmieniają, a motoryzacja również nie stoi w miejscu i w tego typu gadżety można już doposażyć nawet miejskie auta. Przykładem jest pochodząca z polskiej fabryki w Tychach nowa Lancia Ypsilon.

Czytaj więcej...

Lancia Delta 1,6 MultiJet 120 KM Platino

 

Kto z nas nie pamięta czasów, kiedy Lancia Delta Integrale zdobywała wszystkie tytuły w rajdowych mistrzostwach świata? Kto, nie marzył o posiadaniu takiego egzemplarza w swoim garażu? Jestem pewny, że każdy! Niestety, czasy tego modelu już minęły, a świat się zmienia i od kilku lat mamy na rynku dostępną najnowszą odmianę, która całkowicie zerwała ze sportową tradycją.

Czytaj więcej...

zapowiedzi