Jeep Grand Cherokee 3.0 V6 CRD 250KM Overland Summit

 

Kiedy wkraczamy w odpowiedni przedział wiekowy, tzw. okres dojrzałości, a może raczej dorosłości. Wtedy właśnie w prawie każdym gronie pojawiają się żarty odnośnie „męskości” faceta i jak to on się nie stara, żeby ją sobie przedłużyć. Te kawały przeważnie padają z ust kobiet, które w ten sposób odgryzają się za dowcipy typu „kobieta za kółkiem”. Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że w ty kawałach o facetach i przedłużaniu coś jest. Jeżdżąc sportowymi, szybkimi brykami czujemy się niedoścignieni, przesiadając się do dużych i równie szybkich bryk czujemy się dodatkowo silni. Jak królowie i zdobywcy, jakby cały świat leżał u naszych stóp. Podobnie czułem się w Jeep’ie Grand Cherokee Overland Summit, który z całą pewnością należy do grupy dużych, silnych i szybkich.

 

Czytaj więcej...

Jeep Wrangler 2,8 CRD 200 KM RubiconOstatnimi zastanawiała mnie jedna, bardzo ważna rzecz. Mianowicie, dlaczego projektanci odzieży zapominają o prawdziwych mężczyznach projektując i tworząc kolejne sztuki odzieży dla tych mniej męskich. Przecież nie tylko tacy faceci zostali na naszej planecie. Podobna sytuacja dzieje się w świecie motoryzacji. Producenci aut zapominają o płci brzydszej wypuszczając co i rusz na rynek auta małe, kobiece albo rzekomo terenowe typu SUV albo Crossover. Na szczęście istnieje Jeep, który nie odchodzi od tradycji i nie zapomina o prawdziwych facetach, którzy nie boją się ubabrać błotem. Jeep Wrangler to auto dla prawdziwych mężczyzn.

Czytaj więcej...

Jeep Wrangler Unlimited 3,8 V6 199KM Sahara


W dzisiejszym artykule przedstawiam jedno z bardziej znanych aut terenowych na świecie. Na początku nosił nazwę Willys, jednak po kilku latach otrzymał nowe imię Wrangler. Do dziś produkowany jest w niemalże niezmienionym wyglądzie. Poznajcie Państwo pięciodrzwiową odmianę Unlimited z benzynowym silnikiem 3,8 V6 o mocy 199 KM.

Czytaj więcej...

Jeep Cherokee 2,8 CRD 177 KM Limited

 

Pewnego dnia, dwadzieścia sześć lat temu światło dzienne ujrzał pierwszy model Jeepa Cherokee, którego znamy także jako Liberty. Po trzynastu latach od debiutu poddano go lekkiemu face-liftingowi, zaś w 2001 roku zaprezentowano całkowicie nową wersję, którą od dwóch lat zastępuje prezentowana odmiana Jeepa Cherokee.

Czytaj więcej...

Jeep Patriot 2.0 CRD 140KM Limited

 

Jeep od początku swojego istnienia zajmuje się autami z napędem 4x4. Wszystkie modele tej amerykańskiej marki posiadają tego typu napęd. Nie inaczej jest z prezentowanym dziś Patriotem. Do testu otrzymaliśmy wersję Limited z dwulitrowym dieslem od Volkswagena pod maską.

Czytaj więcej...

Jeep Commader 3.0 CRD 218KM Limited

 

Witam Państwa. Nazywam się Jeep Commander i właśnie dziś, zamierzam zainteresować czytelników serwisu "Auto Testy" swoją skromną sylwetką.

Czytaj więcej...

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 218KM OverlandZa oknami piękna pogoda a więc czas spakować bagaże i wyruszyć w nieznane tereny. W odkryciu tych terenów pomoże nam znany na całym świecie Jeep Grand Cherokee wyposażony w wysokoprężną 3-litrową jednostkę napędową o mocy 218KM.

Czytaj więcej...

Jeep Cherokee 2.8CRD 163KM LimitedPiątek godzina 12 po upalnym lipcu przyszło sierpniowe załamanie pogody a ja strugach deszczu docieram po kolejne auto z napędem 4x4. Tym razem w moje ręce oddano dwu miesięczny egzemplarz Jeepa Cherokee w wersji Limited z dieslowskim silnikiem 2.8CRD o mocy 163KM.

Czytaj więcej...

zapowiedzi