Isuzu D-Max Hunter - Stworzony z myślą o Twojej pasji

 

 

Pakiet akcesoriów myśliwskich jest dopełnieniem samochodu, którego prawdziwie terenowe oblicze można odkryć w leśnej gęstwinie. Isuzu D-Max idzie jak czołg po wszelkich nierównościach, świetnie radzi sobie w błocie, podjeżdża pod wybitnie strome drogi leśne, przywalone gałęziami i kamieniami. Jego możliwości są nie do przecenienia. Nasi testerzy poddawali D-Maxa ciężkim próbom na szlakach Beskidów, przekraczając trudno dostępne strumienie, jeżdżąc po rozmiękłych drogach, wśród gęstych drzew i kniei. W każdych warunkach poradził sobie świetnie. Isuzu D-Max z pakietem „Hunter” to doskonały wybór dla zapaleńców szukających w lesie przygód.

 

Czytaj więcej...

Nowy Isuzu D-Max już w czerwcu w Polsce

Po świecie jeździ ponad 6 milionów egzemplarzy jego poprzedników, które zapewniły firmie Isuzu reputację leadera, wśród dostawców praktycznych, wytrzymałych i niezawodnych samochodów typu pick-up. Już w czerwcu poznamy zupełnie nowe oblicze pick-upa.

Czytaj więcej...

THE ROCK limitowana wersja Isuzu D-MAX

Isuzu Automotive Polska wprowadza do oferty pickupów D-MAX limitowaną wersję THE ROCK. Nowy, bardzo bogato wyposażony Isuzu D-MAX 3.0 LS z pakietem dodatkowego wyposażenia dostępny jest w cenie 99 990zł netto.

Czytaj więcej...

Isuzu D-MAX - tytuł Dobry Produkt 2010

Isuzu D-MAX, pickup o największej w klasie ładowności i jedyny na polskim rynku posiadąjący 5 letnią gwarancję, zdobyły tytuł ''Dobry Produkt 2010'' w ogólnopolskim badaniu postaw i preferencji konsumenckich, zrealizowanym przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Czytaj więcej...

zapowiedzi