Poznań Motor Show 2017 - Totalny odlot

 

6 kwietnia 2017 roku rozpoczęły się cztery dni święta fanów motoryzacji. Największa i najważniejsza tego typu impreza w Polsce - Poznań Motor Show 2017. Na naszym kanale youtube.pl (https://www.youtube.com/channel/UCVC9vgg7PgR9OE4SYZdrKtA) na bieżąco trafiają filmy prezentujące większość aut.

Czytaj więcej...

Classicauto Cup 2016 - Biała Podlaska (fotorelacja)

 

Jak co roku na bialskie lotnisko zawitała eliminacja pucharu Classicauto Cup. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tej imprezy.

 

Czytaj więcej...

Audi Events 2016

 

W zeszłym roku miałem okazję gościć na Audi Events, które po raz kolejny organizowane było na błoniach stadionu narodowego. Miejsca parkingowe zapełnione samymi Audi przyciąga wzrok wielu przechodniów. Na szczególną uwagę zasługiwały najmocniejsze odmiany niemieckiej marki, zresztą to one pokryte były rzucającymi się w oczy kolorami lakierów. Niestety w moje ręce nie wpadła żadna wyjątkowa odmiana a zaledwie dwa kombi i jeden SUV.

 

Czytaj więcej...

Amazing Race 2016 - Biała Podlaska

 

Po dwóch latach przerwy na bialskim lotnisku ponownie pojawiły się najmocniejsze samochody i rewelacyjni kierowcy. A to wszystko z okazji imprezy motoryzacyjnej Amazing Race 2016, która była II eliminacją Grand Prix Polski w drifcie i wyścigach na 1/4 mili. Na stracie pojawiło się około 100 chętnych do rywalizacji zawodników. Zapraszamy do galerii z dzisiejszej imprezy.

 

Czytaj więcej...

Moto Show Poznań 2016 (fotorelacja)

 

Czytaj więcej...

Audi Events 2015 – auta za kosmiczne pieniądze

 

Środa była przeze mnie długo wyczekiwanym dniem. Wszystko przez Audi, które na błoniach stadionu narodowego zorganizowało event gdzie udostępniło auta za kosmiczną kasę i z niebywałą mocą. Niestety nasza redakcja załapała się na te wyłącznie pierwszej kategorii, czyli auta za kupę forsy. Czym mieliśmy okazję jeździć? Audi TT Roadster, A7 Sportback Competition oraz nowa odsłona Q7.

 

Czytaj więcej...

Classicauto Cup 2015 Biała Podlaska - fotorelacja

 

Po raz kolejny na bialskie lotnisko zawitała eliminacja pucharu Classicauto Cup. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tej imprezy.

 

Czytaj więcej...

Letni piknik motoryzacyjny Automobilklubu bialskopodlaskiego - relacja

 

Na bialskim lotnisku dziś odbył się "Letni piknik motoryzacyjny" zorganizowany przez Automobilklub bialskopodlaski przy współpracy z Automobilklubem lubelskim.

 

 

Czytaj więcej...

zapowiedzi