Hyundai i30 N – fascynacja jazdą dostępna dla każdego

 

i30 N to pierwszy samochód marki Hyundai o sportowym charakterze i wysokich osiągach, oferowany w linii modelowej N. Stworzony w Namyang - globalnym centrum badawczo-rozwojowym Hyundai Motor w Korei i dopracowany na torze Nürburgring - jednym z najtrudniejszych obiektów wyścigowych na świecie. i30 N korzysta z doświadczenia Hyundai Motorsport w WRC.

Czytaj więcej...

Wyjątkowy projekt: Hyundai i30 Fastback Nowej Generacji

 

Po wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu i30 w wersji hatchback w 2016 roku oraz Wagon w 2017 roku, Hyundai zaprezentował model i30 Fastback. Samochód będzie dostępny w sprzedaży na początku 2018 roku. Nowy typ nadwozia jest odzwierciedleniem nowoczesnej stylistyki Hyundaia, dzięki której model zyskał wyrafinowany i elegancki charakter.

Czytaj więcej...

Hyundai i30 Nowej Generacji zdobywa pięć gwiazdek w testach Euro NCAP

 

Nowy Hyundai i30 uzyskał maksymalną notę 5 gwiazdek w ocenie niezależnej organizacji Euro NCAP. W przeprowadzonych testach, i30 został najwyżej oceniony w czterech kategoriach: bezpieczeństwo dorosłych, bezpieczeństwo dziecka, ochrona pieszego i systemy bezpieczeństwa, co plasuje go w grupie najlepiej wyposażonych i najbardziej bezpiecznych modeli w swoim segmencie.

 

Czytaj więcej...

Konkurencyjna wartość rezydualna Hyundaia Tucson

 

Według nowych badań przeprowadzonych w Europie przez niezależne organizacje związane z branżą motoryzacyjną, całkowicie nowy Hyundai Tucson utrzyma wiodącą wartość rezydualną w swojej klasie. Analiza przeprowadzona na pięciu największych rynkach wykazała także, że cena kompaktowego SUV-a po trzechlatach będzie około 8% wyższa niż w poprzednim modelu.

Czytaj więcej...

Hyundai stawia na silniki Diesla

 

Trwa ofensywa produktowa Hyundaia w Europie, zgodnie z którą do 2017 roku marka wprowadzi do sprzedaży aż 22 nowe modele. Wraz z pojawieniem się we wrześniu nowego Tucsona, reprezentującego segment C-SUV, Hyundai może pochwalić się najmłodszą gamą oferowanych modeli samochodów – każdy z nich ma mniej niż 2 lata.

Czytaj więcej...

Nowy Hyundai i20 w warszawskich szkołach jazdy

 

Nowy Hyundai i20, będący aktualnie drugim najlepiej sprzedającym się modelem marki Hyundai, trafił do stołecznych szkół jazdy.

Czytaj więcej...

Hyundai Genesis wyróżniony tytułem Samochód Roku Playboya

 

Genesis - najbardziej luksusowy model w portfolio marki Hyundai w Europie,zwyciężył w kategorii Znak Czasów, w prestiżowym konkursie Samochód Roku Playboya 2015, organizowanym przez polską edycję magazynu Playboy.

Czytaj więcej...

Sprzedaż Hyundaia i30 przekroczyła 500 000 sztuk

Na rynku europejskim sprzedano już łącznie ponad 500 000 egzemplarzy należących do gamy kompaktowego modelu Hyundai i30. To aktualnie najpopularniejszy produkt marki Hyundai na Starym Kontynencie.

Czytaj więcej...

zapowiedzi