Konkurencyjna wartość rezydualna Hyundaia Tucson

 

Według nowych badań przeprowadzonych w Europie przez niezależne organizacje związane z branżą motoryzacyjną, całkowicie nowy Hyundai Tucson utrzyma wiodącą wartość rezydualną w swojej klasie. Analiza przeprowadzona na pięciu największych rynkach wykazała także, że cena kompaktowego SUV-a po trzechlatach będzie około 8% wyższa niż w poprzednim modelu.

Czytaj więcej...

Hyundai stawia na silniki Diesla

 

Trwa ofensywa produktowa Hyundaia w Europie, zgodnie z którą do 2017 roku marka wprowadzi do sprzedaży aż 22 nowe modele. Wraz z pojawieniem się we wrześniu nowego Tucsona, reprezentującego segment C-SUV, Hyundai może pochwalić się najmłodszą gamą oferowanych modeli samochodów – każdy z nich ma mniej niż 2 lata.

Czytaj więcej...

Nowy Hyundai i20 w warszawskich szkołach jazdy

 

Nowy Hyundai i20, będący aktualnie drugim najlepiej sprzedającym się modelem marki Hyundai, trafił do stołecznych szkół jazdy.

Czytaj więcej...

Hyundai Genesis wyróżniony tytułem Samochód Roku Playboya

 

Genesis - najbardziej luksusowy model w portfolio marki Hyundai w Europie,zwyciężył w kategorii Znak Czasów, w prestiżowym konkursie Samochód Roku Playboya 2015, organizowanym przez polską edycję magazynu Playboy.

Czytaj więcej...

Sprzedaż Hyundaia i30 przekroczyła 500 000 sztuk

Na rynku europejskim sprzedano już łącznie ponad 500 000 egzemplarzy należących do gamy kompaktowego modelu Hyundai i30. To aktualnie najpopularniejszy produkt marki Hyundai na Starym Kontynencie.

Czytaj więcej...

i20 z instalacją LPG

Hyundai wprowadził do sprzedaży model i20 z instalacją LPG. Samochód z napędem na gaz dostępny jest w wersji z silnikiem 1.2 w czterech opcjach wyposażeniowych. Cena podstawowej wersji wynosi 44 600 zł.

Czytaj więcej...

Hyundai i30 wagon już w sprzedaży

Nowy Hyundai i30 w wersji wagon to kolejny model, jaki trafił właśnie do polskich salonów. Zaprojektowany i produkowany w Europie i30 jest najlepiej sprzedającym się modelem koreańskiego producenta, a jednocześnie przykładem coraz mocniejszej obecności marki na rynkach europejskich.

Czytaj więcej...

Polska premiera i30 wagon w Poznaniu

W trakcie tej największej w naszym kraju imprezy motoryzacyjnej Hyundai zaprezentuje 5 popularnych modeli samochodów - ix20, nowy i30 w wersji kombi, i40 sedan, ix35 oraz Veloster.

Czytaj więcej...

zapowiedzi