Honda ujawnia ceny nowego crossovera HR-V

 

Oddział Hondy w Polsce poinformował, iż ceny nowej, bazowej odmiany Comfort subkompaktowego crossovera HR-V będą rozpoczynały się od 77 000 zł, natomiast flagowa odmiana Elegance została wyceniona na 84 000 zł.

Czytaj więcej...

Honda prezentuje RC213V-S – drogową wersję wyścigowego motocykla RC213V

 

RC213V jest wyłącznie wyścigową maszyną, która w latach 2013 i 2014 zdobyła mistrzowskie tytuły w królewskiej klasie MotoGP - drogowych mistrzostw świata FIM. Honda wprowadziła pewne zmiany w specyfikacji RC213V, aby zaprezentować nowy model RC213V-S, który dopuszczony jest do poruszania się po drogach publicznych. A zamówienia na ten wyjątkowy motocykl można składać już od 13 lipca 2015 r.

Czytaj więcej...

Honda podejmuje próbę pobicia REKORDU GUINNESSA™

 

Honda zweryfikuje zużycie paliwa oszczędnego silnika 1,6 litra i-DTEC w rzeczywistych warunkach eksploatacji, biorąc udział w wyprawie wiodącej przez 24 państwa Unii Europejskiej (łącznie 13 000 kilometrów), której celem jest ustanowienie nowego REKORDU GUINNESSA w zakresie niskiego zużycia paliwa.

Czytaj więcej...

Cena Hondy Civic Type R w Polsce ujawniona

 

Polski oddział Hondy podał oficjalną cenę modelu Civic Type R. Auto w wersji GT będzie kosztowało 144 000 PLN.

 

Czytaj więcej...

Nowa Honda CR-V na nowy 2015 rok

 

Nowy silnik, nowe rozwiązania techniczne, a także gruntowna przebudowa i unowocześnienia to znaki rozpoznawcze Hondy CR-V, która zostanie zaprezentowana w 2015 roku.

Czytaj więcej...

Polska premiera Hondy CR-V

To auto jest dla Hondy prawie tak ważne, jak Civic. Od 1995 roku, kiedy w sprzedaży pojawiła się pierwsza generacja Hondy CRV na jej zakup zdecydowało się ponad 5 milionów osób w 160 krajach œświata. W Polsce, od 1997 roku, ponad 20 tysięcy.

Czytaj więcej...

Będzie Honda Civic Kombi?

Szefowie Hondy zapowiedzieli, że w 2013 roku swoją premierę będzie miał Civic w wersji kombi. Japończycy zaprezentowali już pierwszy szkic tego modelu.

Czytaj więcej...

Nowość Honda CR-V 2012

Honda zaprezentowała nowy model CR-V. Auto, które pomogło zdefiniować segment kompaktowych SUVów, zostało gruntownie zmodernizowane z uwzględnieniem wymagań rynku europejskiego.

Czytaj więcej...

zapowiedzi