Fiat Tipo: „urodzony” sedan. Premierowy cennik na rynku polskim

 

Fiat Tipo sedan dostępny jest w Polsce w czterech poziomach wyposażenia: Tipo, Pop, Easy, Lounge oraz seriach specjalnych Opening Edition i Opening Edition Plus. Otwierająca cennik wersja Tipo, wyposażona jest w silnik benzynowy 1,4 o mocy 95 KM połączony z 6-biegową manualną skrzynia biegów.

 

Czytaj więcej...

Fiat Tipo: „urodzony” sedan. Cennik na rynku polskim

 

Fiat Tipo sedan dostępny będzie w Polsce w czterech poziomach wyposażenia: Tipo, Pop, Easy, Lounge. Otwierająca cennik wersja Tipo, wyposażona jest w silnik benzynowy 1,4 o mocy 95 KM połączony z 6-biegową manualną skrzynia biegów.

 

Czytaj więcej...

Nowy Fiat 124 Spider

 

Nowy Fiat 124 Spider wpisuje się w tradycję swojego legendarnego protoplasty z takim samym celem rozkochania w sobie nowego pokolenia, stawiając na swój typowo włoski styl oraz osiągi. Będący hołdem dla kultowego samochodu, który został wprowadzony na rynek prawie 50 lat temu, nowy Fiat 124 Spider zapewnia autentyczne doświadczenia roadstera - bogate w emocje, technologię i bezpieczeństwo - połączone z typowo włoskim stylem.

 

Czytaj więcej...

Fiat Tipo - nowy kompaktowy sedan

 

Zakończył się okres oczekiwania związany z nazwą nowego, kompaktowego sedana Fiata. Legendarna nazwa powraca i zostaje zastosowana dla trójbryłowego sedana, zaprezentowanego w maju na Salonie Samochodowym w Stambule jako pierwszy rozdział projektu "Fiat Agea". Nowy model sprzedawany będzie we Włoszech od grudnia tego roku, a następnie w kolejnych krajach obszaru EMEA.

Czytaj więcej...

Fiat na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie 2015

 

Marka Fiat powraca do Frankfurtu, prezentując zachwycającą gamę całej rodziny 500: od nowego Fiata 500, zaprezentowanego w Turynie w lipcu br., po crossover 500X, który cały czas osiąga świetne wyniki, zarówno, jeżeli chodzi o uznanie, jak i sprzedaż, oraz po 500L, lidera rynku w swoim segmencie.  To samochody bardzo zróżnicowane pod względem przeznaczenia i charakteru, ale wywodzące się jednak z tych samych korzeni: od kultowego Fiata 500.

 

Czytaj więcej...

Fiat Ducato 4x4 Expedition na targach caravaningowych 2015 w Düsseldorfie

 

Show Camper Van Fiat Ducato 4x4 Expedition  jest gwiazdą Targów caravaningowych odbywających się w Düsseldorfie w Niemczech, największej na świecie imprezy poświęconej caravaningowi i turystyce rekreacyjnej. Na tej rangi imprezie, która  odbywa  się od 28 sierpnia do 6 września, nie mogło oczywiście zabraknąć marki Fiat Professional, lidera w branży samochodów do zabudowy kempingowej. Show Camper Van  jest po raz pierwszy pokazywany w Düsseldorfie, a następnie również na najważniejszych targach branżowych: w Parmie we Włoszech, Le Bourget we Francji i Birmingham w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Przeszło pół tysiąca samochodów na 12. Ogólnopolskim Zlocie Fiata 126 w Krakowie.

 

To był niezapomniany widok! Przeszło pół tysiąca Fiatów 126 we wszelkich wersjach i kolorach w miniony weekend zdominowało Kraków. Ich właściciele przebyli nieraz setki kilometrów w palącym słońcu, by wziąć udział w 12. Ogólnopolskim Zlocie Fiata 126p. „Zlot był absolutnym sukcesem - mówi Marcin Małysz z organizującej imprezę Grupy Krakowskiej. - Po pierwsze, był rekordowy, jeżeli chodzi o liczbę załóg. Po drugie, dostaliśmy mnóstwo podziękowań i pozytywnych opinii ze strony uczestników, sponsorów i partnerów. Oba wieczory były udane, wszyscy dobrze się bawili, panowała swobodna, rodzinna atmosfera" - dodaje Małysz.

Czytaj więcej...

Abarth gwiazdą torów wyścigowych i nie tylko

 

Wielki dzień dla samochodów spod znaku Skorpiona! Abarth świętuje zajęcie przez Yamahę dwóch miejsc na podium w wyścigach w USA oraz doskonałe półrocze dla sprzedaży w Europie - plus 50% w stosunku do tego samego okresu w 2014 roku.

Czytaj więcej...

zapowiedzi