Dodge Caliber 2,0 VVT 156KM SXT Reloaded


Przedstawiam Państwu amerykańskiego przedstawiciela klasy kompaktowej Dodge Caliber, którego po lekkich zmianach mam okazję przetestować ponownie.

Czytaj więcej...

Dodge Journey 2,0 CRD 140KM RT

 

Jest przestronny i wygodny, a pod maską kryje sprawdzoną, niemiecką jednostkę napędową o mocy 140KM. A to wszystko opakowane jest w sporej wielkości nadwozie o bardzo ciekawej stylistyce zewnętrznej. Tak krótko, można scharakteryzować dzisiejszego bohatera artykułu, czyli Dodge Journey.

Czytaj więcej...

Dodge Nitro 4.0L V6 260KM R/T

 

Jaki jest amerykański styl życia? Postanowiłem to sprawdzić na własnej skórze i zaprezentować typowo amerykańskie auto a dokładnie mówiąc Dodga Nitro. Już sam wygląd elektryzuje niejedną osobę, a dla kierowcy to dodatkowy zastrzyk adrenaliny w postaci najmocniejszej odmiany R/T z benzynowym silnikiem 4.0 l V6 o mocy 260KM.

Czytaj więcej...

Dodge Caliber 2.0 CRD 140KM SXT (27.10.2007r.)Dodge Caliber to amerykańska odpowiedź na auta takie jak: Cee'd, Golf, Astra, Auris... Jednak nie jest to kolejny kompakt, niewyróżniający się niczym od swoich przeciwników. Tego auta, na pewno nie pomylimy z innymi samochodami tej klasy. W dzisiejszym teście pod lupę wezmę Dodga Caliber z silnikiem wysokoprężnym 2.0CRD o mocy 140KM.

Pokaz muskułów
Caliber to muskularne i potężne auto. Wszystko wygląda tu na duże, ponieważ takie jest. Sporej wielkości atrapa silnika, reflektory z przodu jak i z tyłu a wszystko uzupełnione 17 calowymi masywnymi alufelgami. Dlatego całość nadwozia przypomina bardziej SUV'a niż auto klasy kompakt, ale tak ma być! To firmowy znak Dodga Calibra.

Czytaj więcej...

zapowiedzi