Nowa Dacia Logan w Polsce - ceny

Renault Polska otworzyło zamówienia na długo oczekiwany przez klientów, kolejny odnowiony model Dacii - Nową Dacię Logan. Samochód będzie dostępny w cenie już od 28 900 zł (wersja Access). Pierwsze samochody pojawią się w salonach pod koniec bieżącego miesiąca.

Czytaj więcej...

Trzy premiery Dacii w Paryżu

Osiem lat po premierze Logana - modelu, który był symbolem powrotu Dacii na rynek - marka przypomina o sobie przy okazji Paris International Motor Show trzema propozycjami: Logan, Sandero i Sandero Stepway

Czytaj więcej...

Dacia Lodgy od 37 900 złotych

Dacia Lodgy będzie dostępna w sprzedaży w Polsce od połowy września.

Czytaj więcej...

Nowość - Dacia Lodgy

Po modelach Logan, Logan MCV, Logan Van, Logan Pick-up, Sandero i Duster, gama Dacii wzbogaci się o Lodgy, spełniające oczekiwania rodzin poszukujących wszechstronnego auta za umiarkowaną cenę.

Czytaj więcej...

Dacia Lodgy - nowość

Nowa Dacia Lodgy trafić ma w gusta klientów, którzy szukają funkcjonalnego auta w atrakcyjnej cenie, jednak z powodu ograniczonych możliwości finansowych koncentrowali oni wcześniej swoją uwagę na rynku wtórnym.

Czytaj więcej...

Dacia Duster z nagrodą Autobest 2011

Wzbudzający duże zainteresowanie potencjalnych klientów na długo przed pojawieniem się w salonach dealerskich model Dacia Duster zdobył nagrodę branżową Autobest 2011, cenioną nie tylko w Europie Środkowowschodniej.

Czytaj więcej...

Dacia Sandero na biopaliwo

Dacia wprowadza na rynek model Sandero z silnikiem przystosowanym do zasilania biopaliwem. Wersję oznaczoną symbolem Hi-Flex można już zamawiać w salonach w całej Polsce.

Czytaj więcej...

Dacia Duster na rajdzie Aicha des Gazelles

Zaprezentowany na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie model Dacii, Duster, bierze udział w dwudziestej edycji rajdu Aicha des Gazelles. Rajd odbywa się w Maroku i potrwa do 28 marca br.

Czytaj więcej...

zapowiedzi