W Europie Chrysler 300 jako Lancia

Podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Detroit odbyła się światowa premiera nowego modelu Chrysler 300 sedan. Wiadomo już, że w Europie samochód ten zostanie wprowadzony do sprzedaży pod marką Lancia. Stanie się tak w IV kwartale roku.

Czytaj więcej...

Bankructwo Chryslera

Chrysler ogłosił bankructwo, poprosił o ochronę przed wierzycielami i połączy się z włoskim Fiatem. Prezesem firmy ma zostać...Segrio Marchionne, szef Fiata.

Czytaj więcej...

Nowy rekord prędkości i Dodge Viper SRT10 ACR !

Nowy rekord prędkości na słynnym niemieckim torze wyścigowym Nürburgring należy do marki Dodge. To właśnie Dodge Viper SRT10® ACR - skrót od American Club Racer - pobił dotychczasowy rekord okrążenia w kategorii samochodów dopuszczonych do publicznego ruchu drogowego z czasem 7 minut 22,1 sekundy.

Czytaj więcej...

Chrysler Town & Country 2008 oraz Dodge Grand Caravan 2008

Amerykański Instytut Bezpieczeństwa Drogowego IIHS oficjalnie potwierdził, iż Minivany Chrysler Town & Country 2008 oraz Dodge Grand Caravan 2008 otrzymały najwyższą ocenę ‘Good’ w testach zderzeniowych - czołowych i bocznych.

Czytaj więcej...

Chrysler oraz Nissan zawarły dwa nowe porozumienia

Chrysler oraz Nissan zawarły dwa nowe porozumienia, dotyczące wzajemnej dostawy produktów. Już w styczniu b.r. Chrysler otrzymał zgodę na dystrybucję w Ameryce Południowej nowego samochodu opartego na modelu Nissan Versa, który będzie dostarczany w roku 2009 za ocean na bazie OEM (Original Equipment Manufacture).

Czytaj więcej...

Kelly Blue Book Brand Image Award 2008 dla Chryslera

Znakomitym dowodem renomy marki Chrysler jako lidera w zakresie projektowania, wybitnych osiągów i nowatorskich technologii w przemyśle motoryzacyjnym stanowi wyróżnienie Kelley Blue Book Brand Image Award 2008, przyznane przez najważniejszą w USA instytucję konsumencką, gromadzącą dane o fabrycznie nowych i używanych samochodach oraz innych użytkowo-wakacyjnych środkach transportu - Kelley Blue Book.

Czytaj więcej...

Nowość w dziale TV Prezentacje

W dziale TV Prezentacje zamieściliśmy nowy film. Tym razem przedstawiamy Chrysler Grand Voyager 2008.

Czytaj więcej...

Chrysler w Genewie

Cztery premiery Dodge Journey, Dodge Caliber SRT4, Jeep Grand Cherokee S Limited i Chrysler 300C z silnikiem wysokoprężnym pokaże Chrysler w Genewie.

Czytaj więcej...

zapowiedzi