Rządowy Chevrolet odnaleziony po trzydziestu latach w sercu Warszawy!

 

Jeden z warszawskich garaży, w samym sercu miasta przez 27 lat skrywał niezwykły pojazd. W 2013 roku pasjonaci klasycznej motoryzacji natrafili na trop amerykańskiej limuzyny, Chevroleta Deluxe, którego bardzo skrzętnie udokumentowana historia, wiąże się z najwyższymi kręgami władzy PRL. Już we wrześniu będzie go można kupić na aukcji organizowanej przez Ardor Auctions.

Czytaj więcej...

Nowy Chevrolet Corvette zadebiutuje w Detroit

Chevrolet potwierdził, że model Corvette siódmej generacji zadebiutuje w niedzielę 13 stycznia 2013 roku w Detroit. W oczekiwaniu na premierę Chevrolet zaprezentował nowe logo ze skrzyżowanymi flagami, które będzie zdobiło model Corvette z rocznika modelowego 2014.

Czytaj więcej...

Ceny Chevroleta Cruze Kombi

Chevrolet wprowadza właśnie na nasz rynek trzecią już wersję najpopularniejszego na świecie modelu Chevroleta - Cruze'a w wersji kombi.

Czytaj więcej...

Nowy SUV Chevroleta

Chevrolet Trax, całkowicie nowy SUV, dołączy do gamy modelowej Chevroleta i zadebiutuje oficjalnie we wrześniu 2012 roku podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.

Czytaj więcej...

Chevrolet Aveo - najbezpieczniejsze auto w Europie

Miejski Chevrolet Aveo został ogłoszony najbezpieczniejszym w swojej kategorii samochodem roku 2011 przez organizację Euro NCAP, która opublikowała ostatnio wyniki testów 53 nowych modeli dostępnych na rynku europejskim.

Czytaj więcej...

Chevrolet w Frankfurcie

Chevrolet na Salonie Samochodowym we Frankfurcie: legendarne samochody sportowe, niesamowite pojazdy koncepcyjne i nowy europejski model flagowy

Czytaj więcej...

Chevrolet Camaro dostępny w Polsce

Chevrolet Camaro, najpopularniejszy amerykański samochód sportowy, pojawi się wkrótce w Polsce. Wóz jesienią trafi do wybranych salonów dealerskich, a wcześniej klienci będą mogli składać zamówienia.

Czytaj więcej...

Nowa Captiva

Niewielu będzie w stanie zanegować elegancki profil i zdecydowaną sylwetkę obecnej wersji Chevroleta Captivy, nadal wyglądającej tak świeżo i nowocześnie jak w dniu premiery rynkowej. Nowa Captiva udoskonala tę stylistykę we wszystkich elementach, oferując jeszcze bardziej dynamiczną sylwetkę.

Czytaj więcej...

zapowiedzi