Śledź nas na:     

Marka:

  6 kwietnia 2017 roku rozpoczęły się cztery dni święta fanów motoryzacji. Największa i najważniejsza tego typu impreza w Polsce - Poznań Motor Show 2017. Na naszym kanale youtube.pl (https://www.youtube.com/channel/UCVC9vgg7PgR9OE4SYZdrKtA) na bieżąco trafiają filmy prezentujące większość aut.

  Jak co roku na bialskie lotnisko zawitała eliminacja pucharu Classicauto Cup. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tej imprezy.  

  W zeszłym roku miałem okazję gościć na Audi Events, które po raz kolejny organizowane było na błoniach stadionu narodowego. Miejsca parkingowe zapełnione samymi Audi przyciąga wzrok wielu przechodniów. Na szczególną uwagę zasługiwały najmocniejsze odmiany niemieckiej marki, zresztą to one pokryte były rzucającymi się w oczy kolorami lakierów. Niestety w moje ręce nie wpadła żadna wyjątkowa odmiana a zaledwie dwa kombi i jeden SUV.  

  Po dwóch latach przerwy na bialskim lotnisku ponownie pojawiły się najmocniejsze samochody i rewelacyjni kierowcy. A to wszystko z okazji imprezy motoryzacyjnej Amazing Race 2016, która była II eliminacją Grand Prix Polski w drifcie i wyścigach na 1/4 mili. Na stracie pojawiło się około 100 chętnych do rywalizacji zawodników. Zapraszamy do galerii z dzisiejszej imprezy.  

  Środa była przeze mnie długo wyczekiwanym dniem. Wszystko przez Audi, które na błoniach stadionu narodowego zorganizowało event gdzie udostępniło auta za kosmiczną kasę i z niebywałą mocą. Niestety nasza redakcja załapała się na te wyłącznie pierwszej kategorii, czyli auta za kupę forsy. Czym mieliśmy okazję jeździć? Audi TT Roadster, A7 Sportback Competition oraz nowa odsłona Q7.  

  Po raz kolejny na bialskie lotnisko zawitała eliminacja pucharu Classicauto Cup. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tej imprezy.  

  Na bialskim lotnisku dziś odbył się "Letni piknik motoryzacyjny" zorganizowany przez Automobilklub bialskopodlaski przy współpracy z Automobilklubem lubelskim.    

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej


Samochody ekologiczne stają się coraz częstszym widokiem na naszych drogach. Jedną z przedstawicielek tego segmentu jest niepozorna z wyglądu Honda Civic Hybrid, która dysponuje pod maską niewielkim silnikiem benzynowym wspomaganym przez jednostkę elektryczną. Dzięki temu, zużycie paliwa jest mniejsze, a przede wszystkim emisja dwutlenku węgla do atmosfery wynosi zaledwie 109 g/km.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej