Śledź nas na:     

Marka:

  Citroen odpowiada na aktualne oczekiwania użytkowników, proponując alternatywne rozwiązanie dla kompaktowych hatchbacków: Citroena C4 CACTUS. W niezwykle konkurencyjnym segmencie C, o nieco skostniałych już kanonach, Citroen C4 CACTUS wyróżnia się unikalnym designem, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Dzięki tej syntezie zrodzonej z idei podporządkowania designu walorom użytkowym, auto oferuje to, co naprawdę ważne dla klientów. Priorytetowym punktem tej koncepcji była integracja najnowszej generacji układów napędowych i istotna redukcja masy – kwestie kluczowe w poszukiwaniu wydajności zmierzającej do obniżenia poziomu zużycia paliwa przez Citroena C4 CACTUS. Citroen C4 CACTUS wyróżnia się przez zespół innowacyjnych technologii które proponuje, praktycznych i ułatwiających codzienne użytkowanie samochodu.  

  Od kwietnia 2014 roku w polskiej ofercie CITROËNA pojawi się nowa wersja wprowadzonego w ubiegłym roku C-Elysée. Citroën C-Elysée będzie teraz dostępny w promocyjnej cenie z instalacją LPG za symboliczną złotówkę!  

Przez wiele lat istnienia na rynku, Citroen wspierał sportowców. Wśród nich był m.in. Robert Korzeniowski, uważany za ikonę polskiego sportu. Ponadto był także partnerem Kingi Baranowskiej oraz Tomasza Cichockiego, ludzi charakteryzujących się niezrównaną siłą woli oraz kochających wyzwania i ekstremalne warunki.

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej


Samochody ekologiczne stają się coraz częstszym widokiem na naszych drogach. Jedną z przedstawicielek tego segmentu jest niepozorna z wyglądu Honda Civic Hybrid, która dysponuje pod maską niewielkim silnikiem benzynowym wspomaganym przez jednostkę elektryczną. Dzięki temu, zużycie paliwa jest mniejsze, a przede wszystkim emisja dwutlenku węgla do atmosfery wynosi zaledwie 109 g/km.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej