Śledź nas na:     

Marka:

Po wakacyjnej przerwie, Rajd Katalonii wznawia Rajdowe Mistrzostwa Świata WRC 2017. Zadaniem załóg Citroënów C3 WRC będzie pokazanie siły i możliwości zespołu na wytyczonych w Katalonii trasach asfaltowych i szutrowych. Citroën Total Abu Dhabi WRT zgłasza na start trzy załogi: w Hiszpanii pojadą Kris Meeke i Paul Nagle, Stéphane Lefebvre i Gabin Moreau oraz Khalid Al Qassimi i Chris Patterson.

  Citroen odpowiada na aktualne oczekiwania użytkowników, proponując alternatywne rozwiązanie dla kompaktowych hatchbacków: Citroena C4 CACTUS. W niezwykle konkurencyjnym segmencie C, o nieco skostniałych już kanonach, Citroen C4 CACTUS wyróżnia się unikalnym designem, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Dzięki tej syntezie zrodzonej z idei podporządkowania designu walorom użytkowym, auto oferuje to, co naprawdę ważne dla klientów. Priorytetowym punktem tej koncepcji była integracja najnowszej generacji układów napędowych i istotna redukcja masy – kwestie kluczowe w poszukiwaniu wydajności zmierzającej do obniżenia poziomu zużycia paliwa przez Citroena C4 CACTUS. Citroen C4 CACTUS wyróżnia się przez zespół innowacyjnych technologii które proponuje, praktycznych i ułatwiających codzienne użytkowanie samochodu.  

  Od kwietnia 2014 roku w polskiej ofercie CITROËNA pojawi się nowa wersja wprowadzonego w ubiegłym roku C-Elysée. Citroën C-Elysée będzie teraz dostępny w promocyjnej cenie z instalacją LPG za symboliczną złotówkę!  

Przez wiele lat istnienia na rynku, Citroen wspierał sportowców. Wśród nich był m.in. Robert Korzeniowski, uważany za ikonę polskiego sportu. Ponadto był także partnerem Kingi Baranowskiej oraz Tomasza Cichockiego, ludzi charakteryzujących się niezrównaną siłą woli oraz kochających wyzwania i ekstremalne warunki.

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Świat obiegła wiadomość o nowej Dacii Duster, która ma zaszczycić rynek motoryzacyjny już na początku 2018 roku. Tym czasem mieliśmy okazję zasiąść za kółkiem Dacii Duster, która swój facelifting przeszła w 2013 roku i do teraz cieszy się ogromnym jak na markę, powodzeniem.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej