Śledź nas na:     

Marka:

  Dziś zaprezentuje Państwu nawigację firmy Garmin a dokładnie mówiąc model Nuvi 2495 LMT. 

Ostatnim czasem nasze redakcyjne podróże umilała nowa nawigacja firmy Mio - model Moov M410.

W ostatnim czasie dokonaliśmy wyjątkowego i bardzo ważnego testu. Wyjątkowy: ponieważ po raz pierwszy na naszej stronie pojawił się test kosmetyków samochodowych. Dlaczego ważny? Ponieważ dzięki tym specyfikom nasze "cudeńka" mogą wyglądać jeszcze lepiej. Testowi zostały poddane kosmetyki firmy "AUTOLAND", do wykorzystania otrzymaliśmy następujące produkty.

Tym razem w moich rękach przez ostatni czas była niewielkiej wielkości, ale wielkim z "sercem" nawigacja Nuvi 2250 firmy Garmin.

Dziś zaprezentuje Państwu nawigację z nowej linii produktowej Mio. W moich rękach znalazł się model Spirit 487.

  Dzisiaj chciałbym dla Państwa przedstawić tegoroczną nowość firmy Garmin nawigację-Nuvi 2460LT.

Dzisiejsze czasy doprowadziły do tego, że posiadanie nawigacji jest niczym specjalnym. Tak jak niemalże każdy Polak użytkuje telefon komórkowy podobnie jest z trendem dotyczącym nawigacji samochodowych. Dziś po raz pierwszy na łamach naszej strony przedstawiamy test nawigacji Mio S600.

Najczęściej odwiedzane filmy

Najczęściej odwiedzane testy


Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Świat obiegła wiadomość o nowej Dacii Duster, która ma zaszczycić rynek motoryzacyjny już na początku 2018 roku. Tym czasem mieliśmy okazję zasiąść za kółkiem Dacii Duster, która swój facelifting przeszła w 2013 roku i do teraz cieszy się ogromnym jak na markę, powodzeniem.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej